Vefk Nedir? Vefkler Nasıl Yapılır?

Genel olarak vefk; birden fazla amaçlar için hazırlanan etkili dua yöntemleridir. Dilek sahibinin bu süreçte dikkat etmesi gereken bir takım hususlar vardır. Vefkin etki süresi 15 ila 40 günler arasında olmaktadır. Özenli ve itinalı bir şekilde yapılan vefkler yüksek olasılıklarda olumlu sonuçlar vermektedir. Kişiye özel bir uygulama olup doğru medyum ve hoca tarafından yapılmalıdır.

AŞAĞIDA TARAFIMA DANIŞAN BAZI KARDEŞLERİMİN; KISA YAZIŞMALARINI PROFİL RESMİ, NUMARALARINI VE İSİMLERİNİ KAPATARAK GÖSTERMEK İSTEDİM TAMAMEN GERÇEKTİR: 

Resim Galerisi için Tıklayınız..

 

Aşk Vefk’i Nasıl Yapılır?

Vefk işlemi istenilen amaca ulaşmaya yönelik yapılan bir tılsım çeşididir. Aşk Vefk’i de bu tesirli uygulamalar arasında yer alan, dilenen kişiyi aşık etme yönünde hazırlanmaktadır. Her zaman insanların ilgi duyduğu fakat sürekli olarak esrarını koruyan çok özel uygulamalardır. Rahmani olarak yapılan ve büyü’ye girmeyen tılsım çalışmaları olarak da bilinmektedir. Etkili ve tecrübe edilmiş Aşk Vefk’leri ile sevdiğinizi ömür boyu kendinize büyü yaptırmadan bağlayabilirsiniz. Havas gizli ilmine tabi olan bu çalışmalar, işinin ehli uzman medyum ve hocalarca yapılmalıdır. İşleme başlamak için kişilerin isim soy isimleri, doğum tarihleri, anne adları ve doğum yerleri istenir. Eğer bu bilgiler eksik yada şüpheli ise her iki tarafında resimleri ile bu tertibi hazırlamak mümkündür. Eğer sizinde bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz.

 

En Etkili Bağlama Vefki

Vefk çeşitleri arasında yer alan etkili uygulamalardan biri de Bağlama Vefk’idir. Genel olarak vefk çoğu kimseler tarafından yanlış yorumlansa da ak yani (saflık-masumluk) gibi iyi niyetli durumları simgeler. Öneden beri uzun zamandan bu yana yapılan bir çok farklı vefk uygulaması olduğundan genellikle yapılış amacına göre isim almıştır. Bağlama Vefk’ide insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamaları için yapılmaktadır. Sevdikleri kişiden bekledikleri ilgi alakayı göremedikleri durumlarda tercih edilir. Ayrıca bu isteğe kavuşmak isteyen kişiler içinde manevi anlamda destek mahiyetindedir. Kural ve yasaklarına uyularak kullanılması halinde istenilen sonuca ulaşmak daha kolay olur. Dilerseniz bu veya benzer bir sıkıntınızın olması durumunda benimle iletişime geçerek konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olup, problemin çözülmesi için başvurabilirsiniz.

Kısmet Açma ve Evlenme Vefki

Kısmet konusunda işleri sürekli ters giden ve aşırı şanssız kimselerin tercih ettikleri bir işlemdir. Dilek sahibi kişinin bu yöndeki istek ve arzularını gerçekleştirmek, hayatını düzene sokması ve mevcut sorunları ortadan kaldırması için etkili olmaktadır. Aynı zamanda kişinin maddi manevi kazanca ulaşması yönünde de tesir etmektedir. Bilindiği üzere vefkler istenilen amaca göre hazırlanabilen güçlü dualar ile okunan tılsım çalışmalarıdır. Eğer sizde bu konuda müzdarip iseniz Kısmet açma ve evlilik vefki için iletişime geçebilirsiniz.

Dil Bağlama Vefki

Hayatta başımıza iyi şeylerin olduğu gibi kötü şeylerinde gelmesi mümkün. Dolayısı ile söz geçirmek istediğiniz birine karşı sizin daha baskın olmanız amaçlı dil bağlama vefkleri hazırlanmaktadır. Dil bağlama vefki isteklerinize razı getirmek maksatlı; anne, baba, arkadaş veya sevgili için yapılabilmektedir. Bunların dışında hakkınızda kötü konuşan veya sizi çekemeyen ve hakkınızda kötü olumsuz şeyler söyleyen birini susturmak bu etkili dua çalışması ile mümkün. Sizin de bu konuyla ilgili mevcut bir sorununuz var ise iletişime geçerek sorununuzu gönül rahatlığıyla benimle paylaşabilirsiniz.

Uzun süreli aşk vefki yapımı için medyuma gittiğinizde sevdiğiniz kişinin üzerine bir yazı yazılır. Bu yazının gücü o kadar büyüktür ki kişi kısa süre içerisinde tesiri altına girerek hareket etmeye başlar. Kişi artık kendi iradesini kullanamaz hale gelir ve bu yüzden de vefk nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar. Bu  büyülü vefkin aynı zamanda kişinin evinde bir yerde çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Hiçbir şekilde vefkin açılmaması ve kaybolmaması gerekir. Aksi taktirde vefkin tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka vefkin korunmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Uzun süreli vefk yapıldıktan sonra elde edemeyeceğiniz kişi yoktur. Sevdiğiniz kişi ile birlikte uzun süreli olarak sevgili olabilirsiniz.

252 Comments

Yorum Ekle

Telefon Et