Soğutma Büyüleri Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aileden Soğutma Büyüsü

Eşlerin birbirine çok fazla ilgiyle yaklaşması ve bu ilgiden dolayı birbirini sıkması çok abartılı şeyler yapması halinde uygun görülen soğutma büyüsüdür. Ailelerin eşlere farklı farklı saçma fikirlerle birbirinden soğutma çabaları huzur bozar. Eşiniz anlamsız ilgiden sıkılıp bu büyüye yönelebilir. Eşleri huzura mutluluğa götürebilen etkili bir yöntemdir.

Erkeği Soğutma Büyüsü

Erkeğin sevdiği kadının evli olmasını öğrenmesi durumunda kullanılan bir durumdur. Sadece evli olmasını öğrendiğinde değil ulaşılmaz bir görüntü çizdiğinde de aynı durum uygulanabilir. Bir ilişkide erkeğin çok baskın karakterde durması da bu durumu gündeme getirebilir. Bu büyü ile birlikte erkek sevdiği kişiden çok uzaklaşır ve sevdiği kişiden vazgeçer.

Evden Soğutma Büyüsü

Aynı evde yaşayan kişilerin birinden birini istememesi gibi durumlarda başvurulan bir uygulamadır.  Evden soğutma büyüsü istenmeyen kişinin üzerine yapıldığı zaman o kişi evden sıkılmaya başlar ve aynı evde kalmaz. Huzur bozucu davranışlar sergileyen bu kişi evden tamamen uzaklaşır.

İçkiden Ve Kumardan Soğutma Büyüsü

Genelde erkeklerde yaşanan içki, kumar gibi kötü alışkanlıkların vazgeçilmesi için yapılan yöntemdir. Ailenin huzur ve mutluluğunu engelleyen bu illetler artık alışkanlık yapar ve yakasına yapıştığı kişiyi bırakmaz. Bu durumdan kurtarılmak isteyen kişiye ayetler ve dualar ve de hüddamların yardımı ile bu bağımlı kişinin artık kumardan, içkiden zevk almaması sağlanarak uzaklaştırılmaktadır. Kişi bu sorunlardan kurtulduğu zaman evdeki sıkıntılı günlerde bitecek ailesine, sevdiklerine daha bağlı olabilecektir.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Eşinizin ya da sevgilinizin cinsel konuda çok düşkünlüğü olduğunu gözlemleyen kadınların, erkeklere yaptığı bir uygulamadır. Kadının yapmış olduğu bu büyüyle birlikte erkeğin başka kadınlara olan ilgisi azalmaktadır. Bu durumda aldatma olaylarının da önüne geçilmiş olunur. Erkek başkasına cinsel arzu anlamında bir ilgi duyamaz.

İşten Soğutma Büyüsü

Bir kişi çok işkolikse veya yaptığı işin kişiye ya da aile hayatına zarar verici yanları var ise bu büyüye başvurulmaktadır. Büyünün etkisinde olan kişi bu işkolikliğinden vazgeçer veya yaptığı işten soğuyarak başka iş tercihlerini kullanmayı dener. Yanlış anlaşılmasın bu büyü kişinin rızkıyla oynamaz. Onun zarar göreceği bir işten kurtulması sağlanır.

Kendinden Soğutma Büyüsü

İstenmeyen bir kişinin sürekli sizi rahatsız edici hareketleri, laf atışlarını ortadan kaldırmak amacıyla yapılan bir büyü yöntemidir. Kendinden soğutma büyüsü evli olan kişilerin birinden birinin boşanma kararına varmasını sağlayabilir. Bu büyüyü yaparak hayatınızda istemediğiniz insanları kendinizden soğutabilirsiniz.

Kocayı Soğutma Büyüsü

Özellikle kadınların eşlerinden memnun olmadığı durumlarda başvurduğu yöntemdir. Kadınların boşanmak istediği durumlarda erkeklerin aldırış etmemesi sonucunda ortaya çıkan bir durumdur. Kocayı soğutma büyüsü yapılan kişiler, eşlerinden kendiliğinden soğuyarak sorunsuz şekilde ayrılmayı sağlar. Büyü yapılan koca, eşinden çok soğuyarak ayrılma kararını hemen onaylar ve eşinden uzak durur.

Kadından Soğutma Büyüsü

Eşinizin etrafında çok kadın varsa ve kadınlarla beraber olmayı seviyorsa, arkadaşlarına çok zaman ayırıyorsa bu büyüye başvurabilirsiniz. Eşinizi Kadınlardan soğutarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bu büyüyü yaptırmanın sebebi ilişkinizi ve ailenizi daha mutlu etmektir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir