Sevdiğim Adamı Eşinden Ayırma Büyüsü

Evlilik süresince istenmeyen durumlardan birisi de evli olan insanlara aşık olmaktır. Aşk tarif edilemeyen bir duygu olduğu için insanlar gönüllerine karşı koyamadıklarında kişi evli bile olsa aşık olunabiliyor. Bu durum oldukça içler acısı olsa da sevdiğim adamı eşinden ayırma büyüsü ile ilgilenen kişiler de art niyetli olarak kara büyü yaptırabilmektedirler. Eşinden ayırmak için büyüye başvuran kişi mutlu evliliğe gölge düşürebilmektedir. Her medyum böyle bir büyüye karşı herhangi bir işlem yapmak istememektedirler. Aksine evli olan kişiden aşkın bitmesi için soğutma ya da uzaklaştırma büyüsü yapmayı kişiye önermektedirler.

Her ne kadar gönlüne karşı koyamayan kişi evli olan adamı ayırmak için elinden geleni yapar. Eğer büyü başarılı olursa evli olan çift ayrılır daha sonrasında büyüyü yaptıran kişi ile mutlu bir birliktelik geçirir. Bu da çoğu zaman evlenmeyle sonuçlanabilmektedir. Ancak bu durumda hiçbir suçu olmayan evli kadın üzücü bir durumla karşı karşıya kalıyor.

Kadınlar böyle bir durumda kocalarının başka bir kadınla aşk yaşamasını öğrenmeleri durumunda evliliklerine son vermek için büyüye gerek bile duymazlar. Ancak koca genelde böyle bir yasak aşkı karısına belli etmediği için arka planda başka bir kadınla mutluluğu arayabilmektedir.

Evli Olan Kocayı Karısından Nasıl Ayırabilirsiniz?

Böyle bir konuya karşı kara büyü yaptırmayı göze almalısınız. Her medyum böyle bir büyü ile ilgilenmez. Kara büyü olduğu için yani kişinin yuvasını yıkan büyü yaptırdığınız için eğer ters teperse çok ciddi riskleri olan bu dönemeçte kendinizi kaybedebilirsiniz. Evli bir çiftin yuvasını bozmak kötü sonuçlara yol açabilir.

Tılsım çalışması ile kendi kendilerine boşanmalarını beklemek en makul olanıdır. Erkek eğer mutluluğu başka bir kadında buluyorsa bunu karısı ile paylaşım en doğalı olan ayrılmaktır.

2 Comments

Yorum Ekle

Telefon Et