Pul Biber Büyüsü

Pul Biber Büyüsü Nedir?

Biber büyüleri genellikle giden kişileri geri getirmek ve birisini aşık etmek için yapılan büyülerdir. Fakat bu büyüler insanları ayırmak için de uygulanabilmektedir. Biber büyülerinin arasında bulunan pul biber büyüsü niyete göre, hem bağlamak için hem de ayırmak için kullanılabilir.

Bağlama Amaçlı Pul Biber Büyüsü

Biber büyüleri iyi niyetlerle yapılıyorsa ak büyü sınıfına girer. Kırmızı pul biber büyüsü en çok uygulanan aşk büyüleri arasında yer alır. Biber büyülerinin oldukça etkili olduğu ve olumlu sonuçlar verdiği düşünülür. Pul biber büyüsü uygulaması oldukça kolay ve kişinin kendisinin de yapabileceği büyüler olarak görülse de, büyü uygulamalarının yardım alınmadan yapılması doğru değildir.

 

Pul biber büyüleri vakit gece yarısını geçtikten sonra uygulanır. Gece yarısından sonra ocakta kızdırılan bir tavanın içine zeytinyağı ve pul biber dökülür. Pul biber kısık ateşte kavrulmaya başlanır. Biberler kavrulurken Zilzal suresinin muhabbet içeren bölümü 13 kez okunmalıdır. Kırmızı biberler siyahlaşıncaya kadar kavrulmalı ve duanın gerekli noktalarında kişi kendi adını ve aşık etmek istediği kişinin adını söylemelidir. İşlem bittikten sonra tava rüzgarlı bir noktaya ağzı açık olarak bırakılmalıdır.

Ayırma Amaçlı Pul Biber Büyüsü

Ayırma amaçlı kullanılan pul biber büyüsü artık iyi niyet taşımıyordur. Sevenleri ayırmak için uygulanan büyüler ak büyü olarak kabul edilemez. Ayırma büyülerinin tamamı kara büyüdür. Kıskançlıktan, sırf kötülük olsun diye veya çiftlerden biri elde edilmek isteniyorsa kişiler bu tarz uygulamalara yönelebilirler.

Ayırmak amaçlı kullanılan pul biber büyüsünde, bir yemek kaşığı biber alınır. Biberin çok acı olması önemlidir. Kaşığa ayırmak istenen ikiliden önce bayanın ismi, ardından da erkeğin ismi söylenir. Sonrasında büyüyü yapan kişi biberi dilinin üzerine döker. Genellikle dilde yanma görülmez. Eğer yanma varsa geçene kadar beklemek gerekir. Yanma geçtiğinde büyü yapılan çiftin ayrılmış olacağı düşünülür.

13 Comments

Yorum Ekle

Telefon Et