Papaz Büyüsü

Büyünün adı papaz büyüsü oldukça tehlikeli insanların canını yakabilir. Kara büyüdür, en etkili yöntemdir. İstenilen sonucu vererek, büyüyü yaptığınız kişiye tamamen yapılan niyete göre etkilerini verir ve kişiyi etkisi altına alır. Kişinin iradesine el koyarak, şahsı hareket ettirir, Büyü yapılan kişi bunun farkına bile varmaz.

Papaz Büyüleri

Aşk İçin Papaz Büyüsü

Hisleri değiştiren bir büyü o kadar etkilidir ki; kişi sevmediği kişiye bile aşık olur, hiç bir sebep yokken birden bire aşık olmak söz konusudur. Büyünün etkisini gösterdiği kişi kendi durumunu anlayamaz gayet normal zanneder. Büyü yapılan kişiye her şey olduğundan daha normal gelir.

Cinsel Bağlılık Büyüsü

Hem iki cinsinde fonksiyonlarını tamamen durduran, bilinen en güçlü etki eden ve popüler büyü türüdür. Birliktelik yaşayan çiftlerin ayrılmasını sağlayan ve intikam amaçlı yapılan bu büyü, kişilerin arasında cinsel ilişkinin bitmesini sağlar ve soğumalar başlar. Büyü yapan kişiye bağlı olarak bazen tüm karşı cinslere bazense sadece kendi eşine, cinsel etkileri azalır.

Cinsellik İçin Papaz Büyüsü

Karşı cinste kim olursa olsun onun hislerini size karşı kabartacaktır. Sizde ki aynı hislere sahip olması için tercih edilir ve cinsel tercihini değiştirmek için yapılır. Büyüyü yaptığınız kişi sizin peşinizden ayrılmaz ve sürekli olarak sizi ister.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Büyünün etkisine giren kişi, kişisel değişimlere maruz kalır  ve kısa bir sürede değişimler gösterir. Bu olağanüstü değişimler, kişinin iradesini değil bütün benliğini komple değiştirir. İlerleyen zamanlarda; çok beklemek gerekmiyor, kısa bir sürede büyünün etkisi kişiyi sarmış oluyor. Kişi her şeyi normal zannederek hayatını idame ettiriyor

Papaz Büyüsünün yapılışı

Papaz Büyüsünde kullanılacak malzeme olarak yapacağınız kişinin bir parçanın bulunması lazımdır çünkü büyü kara büyü sınıfına giriyor. Bu insan parçaları;

  • İdrar
  • Kan, Adet Kanı
  • Saç
  • Meni
  • Tırnak
  • Tükürük

Bu parçalar x kişisinden alınıp bir şekilde y kişisine bir şekilde enjekte edilmesi lazım; yedirmek, içirmek. Papaz Büyüsü yapılırken illa yedirip içirmeye de gerek yok bu yöntem sadece, büyünün daha etkili olabilmesi içindir. Uzaktan da yapılabilir. Nasıl uzaktan yapılır, nasıl hazırlanır bu bilgiyi kimselerle paylaşmazlar. Halk arasında ise koca karılar, papaz büyüsünü biliyorum diyerek öne çıkmak isterler halbuki çoğunun bildiği yoktur. Kulak dolduran bilgilerdir sadece, iş için uzman bulmak gerekir.

Papaz Büyüsünün Belirtileri

Doğru bir şekilde yapılınca çok etkili olan para büyüsünü size en etkili sonuçları verir. Eskiden sınırlı olarak kullanılabilen bu büyü, artık geliştirilerek bir çok mevzuda kullanılır. Günümüzde daha çok zarar amaçlı kullanılan büyüler, şu anda okuduğunuz büyülerdir. Yanlış yapıldığı taktirde insanın hayatını, büyünün de adında geçtiği gibi karartabilir. Günümüzde yine bu büyüler insanların mutluluklarını kıskanarak yapılır, iş bozmak için vs. buna bir sürü örnek verebiliriz. Bu tür büyüleri yapan papaza, hocaya hatta medyuma gidenler hala görülmekte.

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsünü bozmak uzmanlık ister. bozulması oldukça zordur. Kişi yetersiz kalırsa bu konuda başına bela alabilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir