Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü genel olarak yeni çiftlere veya çabuk evlilik kararı alan kişilerin kaynaşması, yakınlaşması açısından yapılır. Bu büyüyle birlikte aile içi durumlarda, saygı ve sevgi artışı görülmektedir. Her büyü de olduğu gibi bu büyüyü de yaptırmak günahtır. Bazı yorumlarca da insanların hayatını mutluluğa ittiği için, saygı ve sevgiye yaklaştırdığı için bir sakıncası bulunmamakta denmektedir.

Muhabbet Büyüsü Neden Yapılır

Muhabbet büyüsü, insan ilişkilerini normal ve saygılı hale getirerek güçlendirme özelliğiyle bilinen bir büyüdür. Anlaşmazlıklar, tartışmalara son vermektedir. Uzaklaşmalardan sıkılmış olan insanların tercih edebileceği tarzda bir büyüdür. Her iki tarafında barışçıl, insaniyetli yaşamasını temenni etmektedir. Bazı insanlar aylarca muhabbet etmezler ve buna alışır hale gelseler bile bu durumdan hoşnut olmadıklarını hep bilirler. Bu büyüyle muhabbetsizliklere son verme seçeneğini insanlar kullanabiliyor. Bazı kişiler evlendiği evleneli muhabbet sıkıntısı yaşamaktadır. Bu büyüyü yaptırarak ömür boyu muhabbet halinde olabilirler. Bu büyüyle beraber küskünlükler, kırgınlıklar gibi sorunlarda ortadan kalkabilir.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyülerden en etkili olanı karabiberin üzerinde uygulanır. Bir kişiyi kendi tarafına muhabbet içinde bağlamaktadır. Bu amaçla da kullanılabilir. Bu büyünün belirli bir günde yapılması gereklidir, bu gün ise Cuma günüdür ve Cuma gecesi güneş saatinde yapılması gerekir. Çoğu büyüde olduğu gibi muhabbet büyüsünün de çeşitleri bulunmaktadır. Yeni bir ilişki için aradaki soğuklukların kalkması nedeniyle muhabbeti arttırmak amaçlı yapılabilir. Bu büyü olduğunca etkilidir.

En çok etki gösteren muhabbet büyüsünde VEFK tılsımı bulunur. Bu uygulamanın hazırlanma süresi 7 gün sürer. Başlangıçta 20 tane tuz hazırlanır. Bu tuzlardan her birine buruc suresi okunur ve daha sonrada ateşe atılır ve yanması sağlanır. ‘’Tevekkelü ya huddame, hazihis suretiş şerifeti ve ahriku kalbe fülan ibni fülanete bi muhabbeti fulane binti fulabeh bi hakkı hazihissuretiş şerifeh’’ cümlesiyle bu işlem gerçekleştirilir. Bu büyüden sonra, büyü yapılan kişide farklılıklar gözlemlenebilir. Baya bir etkili olduğunu bilmek gerekir. Büyünün tutma süresi de çok kısadır. VEFK’ den sonra tuzların ateşe atıldığı anda büyünün belirtileri başlamaktadır.

Muhabbet Büyüsü Belirtileri

  • İlk olarak kişi çok çabuk öfkelenmektedir.
  • Çok kısa Sürede de sakinleşecek. Bu durum kişinin yaşadığı yerdeki bozukluklardandır.
  • Bu insanlar kısa süreli geçimsiz olurlar. Huysuzlukları üstünde olur.

Bu belirtileri tamamlayan kişi artık karşısındaki insanlara sevgiyle ve saygıyla yaklaşmakta olacaktır. Sürekli sevdiği kişiyle ilgilenmek, beraber olmak ister. Muhabbetlerinde sevdiği kişinin de ona ilgi göstermesi muhtemeldir. Bu büyüyle ömrü boyunca saygı ve sevgi besleyecek halde olur. Bu günlerde bunları yapan kişilerin sayısı az olsa da bunlardan birine gitmenize değecek bir çalışmadır.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Bozulur

Muhabbetin oluşması sonucunda büyüyü iptal ettirmek isteyen kişiler büyüyü yaptırdığı kişiden destek alarak bu işe kalkışmalıdırlar. Çünkü bu büyü kolayca bozulan bir büyü değildir. Tek kişi bu büyüyü bozamazsınız. Büyü yapılırken büyünün olacağından da emin olunmalıdır. Etkisinin olmayacağı düşünülürse bu büyü gerçekleşemez.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir