Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü sevdiğini kendine bağlamak amacı ile yapılır. Bu nedenle bu büyüyü yapan kişi sayılı bir hayli çoktur. Şimdi bu kaşık büyüsü ile sevdiğini kendine bağlamak isteyenler;  nasıl yapabilirim? Dikkat edilmesi gerekenler neler? Sakıncaları neler? Gibi soruları düşünüyor. Bizde tüm  bu sorularınızın cevabını bularak yazımızı hazırladık.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılmalı

Büyü genellikle şahıs başına bir kaşık olarak iki kaşığın birbirlerine bağlanması ve ardından bir toprağa gömülmesi şeklinde uygulanır. Büyüde genellikle demir kaşık yerine tahta kaşık kullanılır. Büyü hazırlanırken atlanmaması gereken bir iş de büyü yapılmak istenen kişilerin İsimlerinin ve bu şahısların annelerinin isimlerinin kaşıkların sap kısımlarına yazılmasıdır. Hızlı büyü grubunda bulunmakta olan kaşık büyüsü, yapılırken yazılar yazılıp kaşıklar hazır hale geldikten sonra normal bir toprak dan ziyade bir mezara gömülmesi icap eder. Bu büyü hazırlanıp gerçekleştirildikten sonra o kaşıklar bir daha o toprak dan çıkarılıncaya dek birbirlerinde ayrılamazlar. Sizler bu büyüyü eğer ki birilerini kavuşturmak için değil de birbirlerinden ayırmak için gerçekleştirdiyseniz bu büyüye maruz kalan kişiler bir daha katiyen bir araya gelemezler.

Kaşıklar birbirine bağlanırken de dikkat edilmelidir. Büyü kavuşturmak adına yapılıyor ise yönleri birbirlerine doğru olmalıdır. Böyle olmadığı bir durumda büyü yapılmak istenene zıt bir şekilde oluşacaktır. Kaşıklar birbirlerine bakacak şekilde saplarından bir ip ile bağlanır. Böylece büyü yapılan insanlar birbirlerine yakınlaşır. Bu şekilde değil de kaşıklar birbirine ters yönde bağlanırsa kişiler arasına soğukluk girecek birbirlerinden uzaklaşacaklardır.

Büyü bunlarla bitmiyor tabi ki. Tabi ki de bu büyünün de diğer büyülerde olduğu gibi yapılış şeması ve duaları var yalnız ben sizlere ayrıntılı olarak yapılışını anlatmayı tercih etmiyorum. Bunun nedeni ise sizin büyüyü doğru yapamayıp yanlış şeylere sebebiyet vermemesi ve dönüp bana hocam uyguladım olmadı gibi şeylerle dönmemeniz. İşleri bilenlerin yapmasında her zaman fayda vardır.

 Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü yapıldığı gibi tek başına bozma şansınız olan büyü türlerinden birisi değildir. Kaşık büyüsü aşk alanında fazlasıyla etkili olan büyülerden birisi olduğu için bu büyüyü bozma aşamasında da bize veya herhangi bir medyuma yardım isteğinde bulunmalısınız.

Karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz. Özelliklede bu büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmenizi öneririz. Sebebi ise çok etkili bir büyü olması çok etkili olduğu için yaptırdıktan sonra pişman olmamanız gerekmektedir. Çünkü dönüşü zordur.

Kimi zaman bazı büyüler ve tılsımların bulunulan duruma ve yapılışına göre etkisiz kaldığı ve tutturulamadığı olmuştur. Bu gibi etkisiz olma ve tutmama vaziyetlerinin birden çok sebebi bulunmaktadır ancak bu sebeplerin başında gelen birinci hata, büyü yapılış esnasında sıralama şemasına uymamak veya bir aşamanın unutulup geçilmesidir. Bu sebeplerden ötürü büyünün düzgün şekilde hiçbir aşamasının atlanmadan yapılması için, işin uzmanlarına medyumlara başvurulmalı ve büyünün sonuçları beklenmeli.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir