Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsünü kullanabileceğimiz iki farklı konu vardır. Bunlar;

  • Aşık Etme
  • Soğutma

Bu iki husus için karabiber büyüsü yapabilirsiniz. İki konudan oluştuğu için adına ‘’sihr-i du-ru’’ da denmektedir.

Aşık etme konusunda en hızlı etkiyi gösteren aşk büyülerinden biri olan karabiber büyüsü 7 günde etkisini hissettirmektedir. Karabiber büyüsü çok zor bozulan bir büyüdür ve etkisi çok güçlüdür.

Karabiber büyüsünün bir diğer etkisi ise birbiri ile iyi anlaşan insanları birbirinden soğutmak için kullanılır. Ayrıca karabiber büyüsünün tehlikeli kısımlarından biri de yapılan kişiden çok yaptıran kişiye de zarar verme ihtimali bulunmaktadır. Kötü amaçlı bir büyü olduğu için bazı riskleri vardır.

Karabiber Büyüsü Sadece Bekarlarda Mı İşe Yarar?

Aşırı etkili bir aşk büyüsü olan karabiber büyüsü ne yazık ki evli bay ve bayanlarda çokça kullanılmaktadır. Bu büyü yüzünden evi ocağı ve düzenli aşk hayatı altüst olan birçok kişi vardır. Bu büyünün başı orta çağda yaşayan insanlara kadar dayanmakla beraber şehzadeler üzerinden yapılarak saray karıştırma operasyonuna kadar gitmiştir.  Fakat bu büyünün evli kişilere yapılmamasını da önermemizde fayda vardır. Fazlasıyla aşk acısı çeken gencin uygulamakta olduğu bu yöntem ciddi anlamda işe yaramaktadır. Evli çiftlerde aşklarını ateşlendirmek amacı ile kullanabilirler.

Nimet Karıştırma Aşaması

Bu büyü yapılırken içine 7 tane nimet koyulur. Bu nimetlerden biri olan karabiber ise büyüye ismini vermektedir. 7 malzemeden kastımız içinde kesinlikle karabiberin bulunacağı 7 tane kuru gıda ürünüdür. Karabiber kesin olmak şartıyla tuz ile pirinç kesinlikle olmamalıdır. Bu karışımı yaptıktan sonra gecenin olması beklenmektedir.

6 Adım Kuralı

Karabiber büyüsünü yapmak için bu hazırladığınız karışımları gece olduğunda uzaklardaki boş olacak bir arazi tarzı yere götürmelisiniz. İlk olarak erkek için hazırlanmış olan kaptaki karışımı toprağa serpin. Bu büyüyü yapmak isteyen kişi 6 adım batıya, 6 adım güneye ve sonrasında 6 adım doğuya giderek işlemi tamamlar. Adımları attığı yerin sonunda elinde bulunan karabiberli karışımı tutar ve toprağın üstüne yayılacak şekilde döker.

4 Adım Kuralı

Büyüyü yapmak isteyen kişinin yapması gereken kurallardan biride erkeği temsilen döktüğü karışımın olduğu noktada kadını simgeleyen karışımı alır ve 4 adım doğuya yol alır. Sonrasında adım kuzey ve ondan sonra 4 adım batıya doğru yürür. Son olarak ise varmış olduğu noktada karışımı güzel bir şekilde zemine yayar. Fark edilmemesine özen göstermenizde fayda vardır.

 

Neden Erkekler Batıya 6 Adım Atarken Kadınlar Doğuya 4 Adım Atmaktadır

Böyle bir soruyu medyum tarzı bilir insanların açıklaması oldukça kolaydır. 4 rakamı orta çağdan itibaren güzellik anlamında kullanıldığı 6 rakamının da kararsızlık anlamı ile kullanıldığı bilinmektedir.

Kadınlarda doğuya 4 adım erkeklerde batıya 6 adım olmasının sebebi ise kadınlarda ‘’doğum ve yaşatma’’ anlamına gelirken erkeklerde ‘’ölüm ve öldürme’’ anlamı taşımaktadır.

İlgili kelimeler:
7 karabiber büyüsü

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir