Kara Büyü Çeşitleri

Kara büyü konusunda sizleri bilgilendireceğim bu yazıda sizleri kara büyü çeşitleri ve kara büyünün ne denli güçlü ve kötü bir büyü olduğu konusunda aydınlatacağım. Kara büyü çeşitleriyle başlayalım. Kara büyüler;

  • Kilit büyüsü
  • Sabun büyüsü
  • Domuz yağı büyüsü
  • Kaşık büyüsü
  • Balmumu büyüsü

Olarak size en çok yapılan kara büyüleri sıraladım. Bu büyülerin seçilmesindeki bir önemli konuda uygulamasının çok basit ve kolay bir şekilde yapılabilir olduğudur. Kara büyüler farklı büyülere göre uygulaması daha kolay ve yapılması basit işlemlerden oluşan büyülerdir.

Evden Kaçırmak İçin Yapılan Büyüler

Bu kara büyüler evin içinde sevmediğiniz birini uzaklaştırmak içinde yapılabilir. Mesela gelinin evde anlaşamadığı eltisi ya da kaynanası olabilir. Aynı şekilde kaynana veya eltide bu büyüyü geline yaparak kocasının istememesini sağlayabilir. Gelinini sevmeyen bir kaynana böyle bir yola başvurarak oğlunun hayatından çıkmasını sağlayabilir. Gelinde kaynanayı kocasından soğutarak evden gitmesini sağlayabilir.

Yatağa Düşüren Büyüler

Kara büyülerden bir tanesi de insan sağlığına zarar veren kötü niyetli büyü türleridir. Bir insanın bu büyüyü yapması için çeşitli sebepleri olabilir. Mesela karşı taraftan sürekli zarar gören ve şiddete maruz kalan biri ona kendisi zarar vermeye çekinse de bu zarar verme işlemini en ağır şekilde ve hiç dokunmadan yapabileceği bir yol varsa o da kara büyüdür. Kendisine zarar veren insana zarar vermek isteyen ve şiddetten kurtulmak isteyen biri bu kara büyü ile istediği kişinin sağlığıyla oynayabilir ve onu yataklara düşürebilir. Yani bu büyü ile düşmanınızı yok edebilecek kadar güçlü bir etkisi olan işe kalkışabilirsiniz.

Düşmanını Öldürmek İçin Yapılan Büyüler

Düşmanını öldürmek amacı ile yapılan büyüler; yapılabilecek en büyük ve tehlikeli büyülerdendir. Bu büyünün geri dönüşü olmamakla beraber karşı tarafın ölmesine neden olur. İnsanlar bazı kişilerden öyle iğrenir öyle nefret ederler ki onları öldürmek isteyebilirler. Fakat bu işi kendileri değil de büyü yoluyla yapmayı tercih ederler. Eğer nefret ettiğiniz bir kişiden sonsuza kadar kurtulmak istiyor ve onun ölmesini istiyor iseniz bu büyüyü yapabilir ve onun yaşamını yitirmesine neden olabilirsiniz.

Evli Çifti Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Bu büyü ile evli olan çiftleri birbirinden soğutabilir ve onların ayrılmasına sebep olabilirsiniz. Bu büyü yapıldığı andan itibaren o evin huzuru kalmaz ve eşler birbiri ile aynı yatağa girmek istemez. Evde sürekli agresif bir ortam olmakla beraber çiftler birbirinin yüzünü dahi görmek istemezler. Artık eşler birbirinden iğrenirler ve kavgaların sonu gelmez. Bu işin sonu ayrılığa kadar gitmektedir. Eğer bu kara büyü zamanında fark edilmez ve bu şekilde devam ederse eşlerin ayrılması olağan olacaktır zaten.

Yani evliliği kötü giden çiftler bu büyüden şüphelenip bir medyumla irtibat haline geçerse evliliklerini kurtarma şansları vardır. Fakat anlamazlarsa artık her şey geçtir ve çift ayrılmaya doğru gidecektir.

İlgili kelimeler:
evde yapilan büyü çeşitleri, eltiye baglama buyusu

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir