Kara Büyü Bozma

Öncelikle kara büyüyü kendim bozabilir miyim diye düşünüyorsanız, bunun imkansız olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Kara büyüyü bozmak için çok sağlam ve son derece bilgili bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. İlk olarak bu yapılan kara büyünün ne amaçla yapıldığını öğrenmek gerekir. Bunu siz değil medyum bulacaktır.
Hissettiğiniz ya da şüphelendiğiniz garip bir şekilde kötü his oluşuyorsa içinizde bir medyuma gitmeli ve sorunun kaynağını bulmalısınız. Medyumla geçireceğiniz seans sonrasında medyum sizin üzerinizde kara büyü olup olmadığını ve eğer kara büyü varsa ne amaçla yapıldığını bulacaktır.
Böyle durumlarda gittiğiniz medyumun güvenilir ve işine sağdık iyi biri olması da çok önemlidir. Paragöz ve dolandırıcı birine giderseniz sizin üzerinizde bir büyü olmasa da var deyip size bu işlemi uygular ve hem manevi hem de maddi açıdan sizi sıkıntıya sokar. O yüzden bu durumlarda mümkünse yakınlarınız tarafından tanınan ya da bilinen bir medyuma gidip onunla hareket etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Hafife Almayın

Kara büyü hafife alınmaması gerekilen çok etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Bu büyü sizin ruh sağlığınızın dışında fiziksel olarak da sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Sağlığınızı veya psikolojinizi bozmadan böyle bir şeyden şüpheleniyor iseniz hemen güvenilir bir medyumdan yardım isteyin. Bu büyü size her yerden gelebilir. Dünya hayatında arkadaşlarınız dahil sizin kötülüğünüzü isteyen birçok insan bulunmaktadır. Bu büyüden korunmanız sizi diğer bütün kötü büyülere karşıda koruyabilecektir.
Biz farkında olmasak da çevrimizde birçok insan büyü yaparak veya yaptırarak yakınlarına ya da sevmediği insanlara zarar vermektedir. Bu kişiler hepimizin çevresindeler ve bizim veya tanıdıklarımızın işini kaybetmesine, eşini kaybetmesine, sağlığını kaybetmesine, sevdiği dostlarını kaybetmesine ve daha bir sürü şeyi kaybetmemize neden olmaktadırlar. Bu yüzden size tavsiye verecek olursam üzerinizde kötü bir güç ya da karanlık bir duygu varsa hiç zaman kaybetmeden uzman ve bu işe yıllarını vermiş bir medyuma ulaşın ardından bu medyumla hareket edin. Bu büyü çok güçlü bir büyüdür. Sizi ele geçirmeden cesaretinizi toplayın ve yardım alın. Aksi takdirde ileride işinizi, eşinizi, servetinizi, sağlığınızı kaybetmenizdense gidip bir medyuma bakım yaptırmanız daha mantıklı olacaktır.

Tedavisi Mümkün

Her büyüde olduğu gibi kara büyünün de elbette tedavisi var. Kara büyü aslında kanserle eşdeğerdir. Çünkü sizi yavaş yavaş ele geçirir ve siz anlamadan oldukça etkili bir hal alır. Size yapıldıktan sonra sizi öldürecek kadar güçlü bir hale gelip sizi bitirebilecek olan bu büyüyü bozabilmek için erken davranmalı ve böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız oldukça ciddi olan bu kara büyü için güvenilir bir medyumdan yardım isteyip onun dediklerini uygulamalısınız. Bu öyle bir büyüdür ki sizi ele geçirdiği andan itibaren size hayatı zindan eder ve yaşama sevincinizi yitirtir.
Umarım bu büyüyü ciddiye almışınızdır. Eğer böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız mutlaka bilir kişiye danışmanızı ve yardım almanızı tavsiye ediyorum.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir