İş, Şans, Kısmet Açma Büyüsü

Müslüman olan bir kişi dünya hayatını kendisine nasip olunan kaderini tevekkül, metanet ve sabırla her şeyin Allah’ın takdiri olduğu düşüncesiyle yaşar ise inancı açısından yükselmiş olur. Maalesef ki yaşadığımız hayatta çoğumuz sağlam ve dürüst şekilde inanca ehil değiliz. Herkes insanları çekemez hale gelmiş. Kimse birbirinin başarısını istemiyor. Kıskançlıklar hat safhada. Başkasının mutluluğunu kabullenemez olduk. Bu yüzden eş, dost, akraba, düşman olarak gördüğü her kimsenin büyü yaptırarak işinde, kazancında, kısmetlerinde başarısız olması ve şanssız olması sağlanır. İş konusunda iyi konuma gelememesi için bu büyü yaptırılarak başarılar engellenir.
Kazançlarınızın bir anda azalması, daha önceden daha çok rızkınız var iken ilerledikçe rızkınızın düşmesi ve kapanması gibi sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Bu gibi durumların ortaya çıkma sebebi kötü düşünceler, çekememezlik, kıskançlık gibi kötü huylu rahatsızlıklardır. İnsanların malvarlığının kıskanılması, çok göz önünde olması bu büyülere uğramalarının sebebi olabilmektedir.

Kısmet Açma Büyüsü

Yaratılan kişilerin yaratılışıyla beraber kısmetleri zaten açıktır. Bazı insanlar insanın bazı düşüncelerini değiştirerek kısmet açılabileceğini düşünürler. Bu düşünce ise dini açıdan da yanlıştır. Kısmet açma büyüsünü yapan kişiler kime yaptılarsa karşısına daha çok insan çıksın ve talipleri artsın amacıyla yapmaktadır. Bu kısmet açma uygulaması kişi tarafından bilinçli olarak belli kriterlere uyan beğendiği kişilerle beraberliğini sağlamak amacında olan kişilerin biraz görüşlerini değiştirebilmektedir. Bu uygulama duaların desteğiyle yapılmalıdır.

İş İçin Kısmet Açma Büyüsü

İş kısmeti kapalı olan kişiler, yaptıkları işlerde başarılı olsa dahi ilerleme kat edemeyen ve bu işlerde başarıyı yakalayamayan, rızkını çoğaltamayan kişilerdir. Bu durum şu şekilde de açıklanabilir; uzmanı olduğu konuda iş fırsatı bulamayan kişilerinde iş için kısmeti kapalı olabilmektedir. İş kısmeti kendiliğinden bir anda kendiliğinden kesildiyse arada farklı durumlar olabilmektedir. İşinizdeki rakipleriniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız, kısacası sizin başarınızı kıskanan kişilerin etkilenmesi halinde oluşabilir.

Şans Açma

Bir olayda her zaman başkalarının başarısını yada şansını görebiliriz. Bu şanssızlığınızdan dolayı şikayetçi olabilirsiniz. Mesela ayın her günü işe gidersiniz, bir gün kendinizi halsiz hissedip gitmiyorsunuz ve o gün gelen tüm işçilere ikramiye dağıtılıyor ama siz işe her gün giden ve ikramiye alanlardan daha çok çalışan bir kişi olarak bu ikramiyeyi alamıyorsunuz. Bunu kabullenmek istememeniz gayet normaldir. Ancak bu konuda ki negatiflikleri görmezden gelerek bu sorunu halletmeniz gereklidir.

İş Kısmeti Kapama Büyüsü

İş hayatında her şey düzgün giderken bir anda rızkınızın kapanmasıyla beraber, şanssızlıklar üstünüze çökmüşse kısmet kapama büyüsüne uğramış olabilirsiniz. Bu büyüye kapıldığınızı düşünüyorsanız bu büyü nasıl bozulur yazımızın devamında anlatacağız.

İş Kısmeti Kapama Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Herkese özel olarak yapılır. Bu yöntemde ilk olarak ön bütün bilgiler alınır. Bu durum şu şekilde değişir. Büyüyü bozan kişinin Esmâ-ûl Hüsna’lar, Ayet-i Kerimelerden destek alarak anlayacağı büyüdeki engelleri ortadan kaldırmaya çalışmaktır. Amaç ortaya konan engellerin ne olduğunu bulmaktır. Kişinin nasıl engellerle karşı olduğu tespit edildiğine bulunduğu hale göre VEFK hazırlanır. Kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması için yapılan VEFK ve de okuyacağı dualar sayesinde içinde ki kötü enerjiyi kullanmadan hem psikolojik hem gerçek hayat üzerinde sıkıntı ve engeller kaldırılmış olur.

İlgili kelimeler:
iş kısmeti acma buyusu

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir