İğne Büyüsü

Bağlama büyüsü ve kara büyü olarak bilinen iğne büyüsü

İlişkiye zarar vermek adına ve ilişkide karşı tarafı kendinize bağlamak adına yapılan bir büyüdür. Bu büyü eski çağlara dayanmakta, Çift ağızlı büyü de denirdi, çünkü iki etkisi vardır. Yazacağımız yazı her iki büyüyü de anlatacaktır. Detaylı bilgiler için buyurun beraber inceleyelim.

Zarar Veren İğne Büyüsü

Kara büyü denilmektedir. Kesinlikle kara büyüler tehlikelidir. Zarar vermek için kullanılan büyüler genelde kara büyüdür. Büyüyü bozmak oldukça zordur ve tehlikelidir. Bu büyünün kara büyü olarak yapılması sabun büyüsüyle farklılık göstermektedir. Büyü yapılırken herhangi bir sabunu alıp insan şekline benzeyecek şekilde yontmak gerekir. Çok fazla detaya inmeye gerek yoktur sadece benzesin yeter; iki kol, iki bacak ve bir baş olsa yeterlidir. Sabun hazırlandıktan sonra, gereken büyüler okunur ve iğneler niyetinize göre batırılacak yerlerde farklılık gösterir. Eğer kişiniz işlerini mantıksız bir şekilde yapmasını istiyorsanız baş bölgesine, duygusal bir çöküş yaşamasını istiyorsanız karın bölgesine batırmanız gerekir vs. İğneleri batırmış olduğunuz sabunu belirli bir vakitte; genellikle gece olur. Vaktinde akarsu ya da herhangi bir kuyuya atmanız yeterli olacaktır. Ardından büyü etkisini göstermeye başlar sabun eridikçe büyünün etkisi artar, İğneler ise pisleniri yosun bağlar. bu haller oldu mu büyünün bozulması oldukça zorlaşır. Bu büyü eskiden yapılırdı, kimlere yapılırdı; Saraylarda yaşayan yüksek mertebeli kişilere yaparlardı. O dönemde insanlar birbirlerini çekemeyip bu yola başvururlarmış ve bu yüzden başı ağrıyan çok olmuştur.

İğne Büyüsünün Aşık Etmesi

Fikete büyüsü olarak bilinen bu büyünün adı Anadolu da böyle çıkmıştır. İğne büyüsünün aşk için kullanıldığı zamanlar olumlu zamanlar olarak adlandırılır. Bu ismin gelmesinin sebebi de yine eskilere dayanmaktadır. Firkete kullanılarak yapıldığı için böyle denilmiştir. Bu büyüde bağlama ve aşık etme olarak ikiye ayrılır.

Siyah İğne Geçirmek Kaydıyla Yapılan Büyü

Siyah ipi alıp iğneye ya da firketeye geçirerek yapılan, geçmişten günümüze gelen büyünün etkisi oldukça fazladır. Büyü kime yapılmak istiyorsa adının harfleri boyunca, siyah iple iğneye düğümler atılır ve esrarengiz tılsımlı sözcükler okunmaya başlanır. İğneye ip geçirilir ve kişi yanında taşır bu büyüyü. Söylenilene göre ipi taşıyan kişi, kimi niyet ettiyse o kişi hemen ona aşk olur ve bağımlılığını gösterir.

İğne Büyüsünü Bozma

Kara büyü sınıfına giren İğne büyüsünü bozmak oldukça zor hatta bozması en zor büyülerden olarak bilinmektedir. Bazıları şöyle demektedir; büyü bozulamaz ancak büyü değiştirilebilir. Değiştirmek yani büyüyü tamamen ortadan kaldıramıyoruz fakat yönünü değiştiriyoruz bunu yapmakta bir hayli zor, yön değiştiği zaman; yakınınızdaki herhangi bir kişi bu büyüye maruz kalabilir bu kişi genellikle yakın çevrenizdir. Büyünün kaldırılması hakkında da şöyle denilmektedir. Sadece İslami usullerle büyü bozulur. Dualar ile, Allahın izniyle.

Bir yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir