Gidenleri Geri Getirme Büyüsü

Beraber olduğunuz ve herhangi biri yaşadığınız karınız, kocanız, arkadaşlarınız ya da sevgiliniz ile ayrılmanız zor bir durumdur. Kimisi dayanamaz, tam uğraşlara rağmen o kişi size geri dönmek istemez dönmez. Hatta her gün kaybetme korkusu insanda farklı duyguları tetikliyor. Böylesine sorunlar ve endişeleriniz varsa, Gideni Getirme Büyüsü sizin için doğru yol olabilir.

Gideni geri getirmek için bu büyüye başvurduysanız, sizi terke edenlerin sizden göçüp gidenlerin yani bu kişiler; sevgili, arkadaş, karı, koca vs. olabilir. Tekrar bu kişilerin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğinizi kaybetmenizin bir çok nedeni vardır. Bu ayrılış nedenleri hem sevgiliden hem de kendinizden kaynaklanabilir. Geçmiş hatalardan da olabilir. Eski eşlerinize veya sevgililerinize geri dönüşleriniz, gereksiz ayrılışlar ve aile kaygılarından dolayı ayrılışlar olmuştur.

Bu ayrılıklarda büyüye başvurulabilir Gideni geri getirme büyüsü size yol gösterebilir. Büyü manevi boyutla ilgili destek alınarak hazırlanmıştır. Günümüzde bu tür manevi çalışmalar adı altında bu tür büyüler geliştirilmektedir. Şaşırtıcı olan ise bu çalışmaların manevi boyutta en etkili silah olduğu söylenir. Bu büyü o kadar etkilidir ki gidenlerin geri dönmesi ile ilgili olarak bir çok büyü kitabından destek alınmıştır.

Alimler yüzyıllar boyunca bu çalışmalar içindedir. Geliştirmek için bütün yolları denemişlerdir. En etkili sonuç veren büyü olduğu da bilinmektedir. Oldukça dikkat etmek gerekir çünkü bu büyü herkese farklı hazırlanır ve farklı etkiler. İşin özü her ayrılış her bitiş farklıdır bu yüzden büyünün dozajı, işin etkisine göre ayarlanmalıdır.

Büyünün Yapılışı

Öncelikle giden kişinin neden gittiğini bilmek gerek. Giden sevgili ya da giden eşi geri getirmek için, manevi çalışmalar doğrultusunda hedef kaydetmek gerekir. Her konu için farklı yöntemler gerekir. Anlayacağınız Her konuda büyülerin yapılışı değişkenlik gösterir. Herkese aynı yöntem kesinlikle kullanılamaz.

Büyünü yapılabilmesi için ilişkinin bilinmesi gereken şeyler, ince ayrıntıları da var. Giden kişi ilişki nasıl yorumlayarak bıraktığı, ayrılığın süresi, ayrılıkta yaşanan kavgalar, kısacası ayrılığın en ince detayına kadar bilmek lazımdır. Bu bilgilerin neden gerekir açıklamalarda yazmakta. Bu bilgileri herkesle paylaşmamak gerekir sakıncalıdır. Bu bilgileri kullanarak küçük bir çalışma ile sevdiğiniz kişiyi geri getirebilmeniz mümkündür.

Geri Getirme Büyüsü, öncelikle ayrılık kararının alınmasındaki etkenler çok önemlidir. Size ait ve karşı tarafa ait kırgınlıklarda önemlidir. Örnek olarak; soğuma, kin, öfke, nefret gibi aşk, sevgi, ilgi, muhabbet. Bu tür etkileri değiştirmek için yapılabilir büyü. Bu büyü ardından size olan özlemi giderek artacaktır, sizi aklından çıkarması bir hayli zor olacaktır. Kişiyi aklından çıkarmayı yanlış bir karar olarak düşüneceksiniz.

Bu tür çalışmalar herkese yapılmamaktadır. Herkese yapılacak kadar normal çalışmalar değildir yöntemler herkese yaramamakla birlikte problemlerde açmaktadır. Büyüler özel dualarla desteklenmektedir. Bu destekler irtibat halinde yapıldığı gibi uzaktan da yapılabilmektedir. Desteklerin sonucunu alabilmek için bekleme süresi ayrılık süreci ile beraber değişkenlik göstermektedir. Ayrılık süresi uzadıkça sonuç alma süresi uzar. 365 gün üzeri ayrılıkta büyünün tutma olasılığı azalır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir