Geri Döndürme Büyüsü Hakkında Herşey

Geri döndürme büyüsü birliktelikleri devam etmeyenlerin, ilişkilerinin sonlanmasıyla yapılan bir büyüdür. Yalnız Bu büyü diğer bir büyü olan Gidenleri geri getirme büyüsü ile birbirinden tamamen farklıdır. Büyüyü yapan kişiler bile bu iki ismi ve büyüyü karıştırmaktadırlar. Uygulama alanları ve yöntemi de birbirinden farklı olan bu iki büyüden Geri döndürme büyüsü çok etkilidir.

İki Büyünün Farkları

  • Geri döndürme büyüsü belirlenin kişinin kararını değiştirmek amacıyla yapılan bir büyüdür. İlk güdülen şey kişinin kararını istekleriniz doğrultusunda düzeltmektir.
  • Diğer büyümüz gidenleri geri getirme büyüsüdür. Bu büyüde ayrılma kararı alındıktan sonra yapılır ve büyü yapacağını kişinin size aynı hisleri vermesi beklenir.

Bu yöntemlere göre gidenleri geri getirme büyüsü ayrıldıktan sonra Geri döndürme büyüsü ayrılma kararı verilmeden beklenen ayrılığın, kararının değişmesi için yapılır.

Büyüde kişinin kararının tam tersine dönmesi için yapılır. Geri döndürme büyüsü ismi belki de bu yüzden verilmiştir. Bu büyü kişinin verdiği kararı tekrar analiz ederek, yaptığı hatayı anlamış olur ve kararı değişir. Doğru olanı yaptığını düşünür ve hayatına normal bir şekilde devam eder bu büyüyü de işinin ehli olan kişilerin yapması gerekir.

Önemli noktalardan birisi kararın akıl mantığa uyması kabul edilebilecek bir karar olması lazımdır. İlk dikkat edilmesi gereken durumdur. Verilecek kararlara örnek olarak, ortada hiçbir şey yokken ayrılmak kararını verenlere yapılabilir. Yani eşinden ayrılacak bir kişinin kararını değiştirmek için yapılması gerekir, aksi durumlarda büyüyü yaptırmanın herhangi bir mantığı yoktur.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

İlişkilere yönelik yapılan ve başta akla gelen karar değiştirme büyüsü olarak bilinen  geri döndürme büyüsü. Sevgilinizin sizden ayrılacağınızı düşündüğünüz zamanlarda büyüyü yapma talimatı veriniz veya kararınızı alınız, Yapılacak bütün işler ilişkinin yeniden eskisi gibi mutlu mesut olması için yapılır. Sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşıyorsa, uzaklaşma durumunun mutlaka bir sebebi vardır. Uzaklaşma belirli düşünceler sonucu alınan bir karardır. Eğer sevgilinize ya da eşinize farklı bir kişi tarafından büyü yapılmadıysa, siz ona büyü yaparak kararını size olumlu olarak çevirebilirsiniz.

Çalışmalar büyü yapılacak kişilerin yıldızları ile oynanır. Bu yapılan uygulamalar da dikkat etmek gerekir. Yanlışlık yapılacak olursa bam başka kişilerin yıldızlarına kayma olasılığı vardır. Kişiye uyum sağlaması lazımdır yapılacak olan büyü, büyü iradeyi zorlar insanın düşüncelerine zerk eder ve kararlarında değişiklik yapmasını sağlar. Ayetler ve dualar ile yapılan çalışmalar ile büyünün sonucuna ulaşılır. Konularımızda tercih edilen yöntemler genellik büyü olmaktadır. Bu tür ilmi bilgilere sahip olmayan kişiler büyülerini yeterince doğru bir şekilde yapamazlar, Kişilerin bu büyü yapılabilmesi için gereken şartlara sahip olması lazımdır; ayrılık kararları alınan durumlarda bu büyülere müracaat etmek gerektedir. Son olarak şunu eklemek istiyorum, büyüler yapılacağı zaman dikkatli olmak lazımdır. Büyüler sonuçları sizlere zarar gelebilme ihtimali vardır. Dikkat etmenizi sizden önemle rica ederiz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir