Evlilik Büyüsü

  • İlişkilerinin evlilikle sonuçlanamayacağını düşünen kişilerin, evliliklerini garanti altına almayı planlayarak yaptığı bir büyüdür.
  • Sevgililerin evlenme aşamasına geldikten sonra erkeğin bu konuya sıcak bakmaması durumunda evlenme kararı alamayan çiftlerde kız tarafından erkeğin evlenmeyi göze alamaması durumunda yapılan büyülerdendir. Evlenmeyi planlamayan erkeğin evliliği düşünerek evlilik teklifi etmesini sağlamak içindir.
  • Erkeklerin ilişkiyi uzun sürdürmeleri istenerek yapılan bu büyüde kızların amaçları sevgililerini evliliğe yaklaştırmaktır. Erkekleri bahanelerle ertelediği evlenme teklifini çabuklaştıran bir durumdur.
  • Bizde ki genel toplum kuralı evlilik teklifinin erkek tarafından yapılmasıdır. Bazen erkeklerin, bayanlara yapacakları evlenme teklifinden olumsuz yanıt alacağını düşünür. Bu cesaretsizlik durumu yüzünden evlenme teklifi ertelenir. Halbuki bayanlara yöneltilecek bu teklifte bayanların genellikle cevabı evettir. Bu büyüyü yaptıran kişiler evlenir. Bu çalışmayla birlikte sevgilinizle evlenmeniz sağlanacaktır.
  • Evlenme teklifi büyüsünün birbirini seven iki insanın mutlu bir yuva kurma amacıyla yapılmasından dolayı dini bir yönde de sakıncası yoktur. En önemli konu hedeflenen amaca ulaşmak için hangi şekilde, hangi yöntemle yapıldığıdır. Vefkin dışına çıkan çalışmaların hepsi büyüdür. Sevgiliye büyü yapılarak evlenme yoluna sokulan eşlerin o evlilikten hayır beklemeleri pek doğru değildir. Size bu konudaki tavsiyemiz dualarla ve vefklerle çözüm bulunması gerekmektedir.

İlişkide Ki Erkeği Evlenmeye İkna Etmek

Bazı erkeklerin gözünde evlenince özgürlüklerinin kısıtlanması durumu düşüncesi yüzünden evliliğe yaklaşırken çok düşünceli olabilirler. Bu durumda erkeğe evliliğin güzel yanlarını göstermeniz gereklidir. Bu durumda ki erkekler evliliğin sorumluluğundan da çekiniyor olabilirler. Erkeğin evlilik masrafları içinde evlilikten çekindikleri söylenebilir. Sonuç olarak evlilik kolay bir şey değildir. Ancak bu yük için kendini uygun göremeyen erkeklerde olabilir. Maddi olarak toparlanmayı bekliyorum diyen erkeklerin de evlilik erteleme bahanelerindendir. Kız ailesi tarafından da evlilik istenilmelidir. Bu durumda da ilişkide kızın, erkeğe baskısı ortaya çıkmaktadır. Bu durumda ise ortaya eşler arasında da, aile arasında da sorunlar çıkar. Bu sorunun ortadan kalkması için erkeğin arkasına sığındığı şeylerin ortadan kalkması gerekmektedir. Evliliğe ikna edilmek istenen erkeğin sorunlarının ortadan kalkması durumunda evliliğe hazır olacaktır.

İlişkide Ki Kızı Evliliğe İkna Etmek

İlişkide ki kızın aile sorunları veya imkansızlıklar gibi sebeplerle evliliği zor görmesi mümkündür. Evlilikle beraber alacağı sorumluluğu, ev sorunlarını göze almamanın arkasına sığınabilen kızlarda olabilir. Erkekler de de olduğu gibi geçmişte yaşadığı bir evlilik hayatında ki sorunların aynısını yaşayacağını düşünebilirler. Başka gerekçeler ortaya koyarak da evlenmek istemeyebilirler. Bu konuda isteyen kişi bir çok bahane sunabilmektedir. Hatta sevse dahi sizi sevmediğini söyleyebilmektedir.

İşte böyle durumlarda ilişkilerin evlilik ile sonuçlanması için yapılan vefkleri uygulayarak çiftler arasında bir olumsuz etki olmadan güzel sonuçlar alınabileceklerdir.  Evlilik büyüsünün amacı, çiftlerin arasında evlenmemeleri için olan engelleri kaldırmak için yapılan bir uygulamadır. Bu yuva kurma olayı hem İslami hem de toplum açısından çok ters bir durum değildir. Bunun sebebiyse vefklerden destek alınarak yapılan bu uygulama tamamıyla yasal ve uygundur.

Vefklerin Hazırlanmasında Kullanılan Dualar:

  • Esma-ûl Hüsna
  • Ayet-i Kerime

Bu dualarla hazırlanan vefkler büyü değildir. Büyüyle insanların evlenmesi durumunda bu evlilikten hayır beklenemez. Bu yollardan kesinlikle kaçının. Büyü ile evlenen kişilerin ileriki yaşamı ve doğacak çocukları için iyi sonuçlar yaratmayacaktır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir