Erkeğe Yapılan Aşk Büyüsü

Erkeğe Yapılan Aşk Büyüsü

Kadınlar ve erkekler yaradılış gereği farklı canlılar oldukları için kadınlara da erkeklere de uygulanan bazı büyüler farklılık göstermektedir. Bu büyülerden önemlisi de erkeğe yapılan aşk büyüsüdür.

Erkekleri kadınlara göre ilişkisi olduğu hale dışarıdaki farklı bir kadına bakma duygusu kadınlara göre oldukça fazladır. Bu durumun nedeni olarak da erkeklerdeki üreme duygusu gösterilir. Sevdiği erkeğin sadece ama sadece kendisine ait olmasını isteyen kadınların fazlalığı günümüzde en çok başvurulan yer olan arama motorlarına da yansımıştır. Arama sonuçlarında kocamın aşık olması için büyü ve erkek arkadaşıma aşk büyüsü sorgularının üst sıralarda olması kadınların sık karşılaştıkları aldatma ya da soğuma sorunlarına kesin bir çözüm bulmak istemesinden kaynaklanır.

Erkeğe yapılan aşk büyüsünün birçok farklı çeşidi bulunsa da sevdiğimi aşık etme büyüsünün tek bir sebebi vardır; o da aşktır.

Erkekler için Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Aşkı yansıtan renk olan kırmızı bir mumla yapılan aşk ritüelinde mum bir simge olarak kullanılır. Simgenin verdiği mesaj ise ben senin aşkınla mum gibi yanarken sen de benim aşkımla mum gibi yan demektir. Ritüele başlanmadan önce mum yedi eşit parçaya bölünerek kalemle işaretlenir. Yedi gün boyunca sürecek olan ritüelde birin gün ilk çizgiye kadar mum yanarken her gün çizili yere kadar mum yakılmaya devam edilir. Mum üzerinde aşık edilmek istenen erkeğin adı yazarak sürekli olarak belirli dualar ve dilekler tekrarlanarak devam eder. Mumla yapılan aşk büyüsü birçok yerde basit olan büyüler arasında sayılsa da hiçbir büyü basit olmadığı gibi bu büyüde değildir. Büyü yapmak isteyen kişinin imkânı var ise iyi bir medyumdan destek almasında en azından danışılmasında fayda vardır.

Erkekler için Uygulanan Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsünün bir diğer adı da kırk bir dikiş büyüsüdür. Etkili bir aşk büyüsü olarak kadınlar tarafından tercih edilen düğüm büyüsü kalıcı ömür boyu etkisi devam eden bir büyüdür. Tarih boyunca birçok gizli kalmış kitapta da ihtiyacı olanlara yardımcı olan bir yöntemdir. Düğüm büyüsü ritüeli için dört adet beyaz muma ihtiyaç vardır. Buradaki en önemli detaylardan birisi mumların beyaz olması ve her gün bir mumun yakılmasıdır. Dört gün boyunca her mum yarıya kadar yakılarak kalan mumun içerisindeki ipler çıkartılır. Çıkartılan ipler kırk bir kere olacak şekilde düğüm atılır. Yakılan dört mumdan ikisi aşık olan kadını temsil ederken diğer ikisi de aşık edilmek istenen erkeği temsil eder. Ritüelin gerçekleşme aşamaları bu şekilde olsa da asıl önemli olan söylenmesi gereken sözler ve dualardır. Süreç tamamlandıktan kısa bir süre sonra erkek aşık bir şekilde kadına geri dönecektir. Düğüm büyüsü aşık olan kadının medyumdan almış olduğu destekle gerçekleştirilir. Aşık olan kadın medyuma erkeğin adı-soyadı başta olmak üzere tüm bilgileri ve durumu anlatarak sürece başlanır. Bilgi alış veriş süreci tamamlandıktan sonra büyüyü yaptıran kişinin medyuma ritüele başlaması için onay verdikten sonra dördüncü gün büyü tamamlanmış olur. Büyünün etkisini göstermesi ise en az on birinci günden sonra olacaktır. On bir gün ile elli günlük bir zaman diliminde büyü yaptıranın inancı da aşkına ulaşacağına olan inancı da yüksek olmalıdır.

Erkeğe Yapılan Aşk Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Alanında güvenilir olduğu kadar tecrübeli bir medyumdan destek alınmalıdır.
  • Büyü yaptıran kişi duygularından emin olduktan sonra medyuma başvurmalıdır.
  • Etkili bir büyü için aşık olan kişinin duygularının güçlü ve niyetinin iyi olması gerekir.
2 Comments

Add a Comment

Ara