En Etkili Canbar Aşk Büyüsü

Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken 2 Uyarı:

  • Bu büyü çok etkili ve güçlü bir büyü olduğu için hiçbir basamağı atlamamak çok önemlidir. O yüzden büyüyü okurken önemli noktalarda elinize bir kalem kağıt alın ve notlar tutun. Bir basamağı bile atladığınız takdirde büyü gerçekleşmeyecektir.
  • Canbar aşk büyüsü hakkında internette birçok yanlış bilgi dolaşmaktadır. Çok dikkatli olmanız gereken bu büyüde mutlaka adım adım gidin. Yanlış yaptığınız takdirde dünya hayatınızı oldukça önemli derecede etkileyecek sonuçlar doğurabilir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için öncelikle iki tane heykel yapmak gerekir. Heykelin çamur ya da balmumundan olması yeterli olacaktır. Haliyle bu heykellerden birinin kadın birinin de erkek olması lazım. Heykelin bir tanesi aşık etmek istediğiniz kişiyi bir diğeri ise sizi temsil etmek zorundadır. Heykel yapma imkanınız yok ise iki tane sizi ve aşık etmek istediğiniz kişiyi temsilen resimde çizebilirsiniz.

Sağlıklı bir öneri istiyorsanız bence çizmek yerine ikinizin fotoğrafını yan yana koyup canbar aşk büyüsünü öyle yapmanızı tavsiye ederim.

Şimdi işlemi ne ile yaptıysanız eğer hem sizin hem de aşık etmek istediğiniz kişinin tam olarak göğsüne kişinin adı ve annesinin adını yazmanız gerekmektedir.

Bu bölüme kadar bütün işlemler kolay ve yapılabilirliği basit derecededir. Ancak şimdi canbar aşk büyüsünün en can alıcı ve zorlu bölümüne gelmiş bulunmaktayız.

En Önemli Bölüm

Evet bu bölümde dikkat etmemiz gereken bazı ufak noktalar var. Göğüslerine anne adlarıyla yazdığımız bu isimleri yuvarlak içine alıp ikisine de sırayla (ÖNCE KENDİNE) 1000 kez ‘’Ya Vedud’’ kelimesini okumanız gerekmektedir. Doğru bir sıra ile okuduktan sonra bu resimlere doğru bir nefesle üflemeniz lazım.

Burada sıralamanın önemi çok büyük çünkü ilk olarak kendi resminize yapmanızın sebebi sizin aşkınızın ona geçmesidir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Ya Vedud kelimesini okuduğun resimleri bakıldığında herkesin direkt olarak görmesi mümkün olan bir yere yerleştirip altına ise bunları yazmalısın;

‘’Ey mahlukat-ıilahiye! Bu kişiler bundan böyle birbirine delicesine aşık olmuştur, böyle biline.’’

Canbar aşk büyüsü çok önemli ve zor bir büyü olduğu için birçok medyum bu büyüden para kazanmak istiyor fakat ben siz okurlarımıza bu bilgileri bizzat aktaracağım. Sizden ricam oldukça dikkatli olmanızdır.

Detayları

  • Bu büyünün etkisi sadece Cuma günleri görülmektedir. Yani bu büyüyü yapmak istiyorsanız seçeceğiniz gün Cuma olmalıdır.
  • Size aktardığım bu bilgileri abdestli ve namazlı bir şekilde yapmanız çok önemlidir. Bu konuya oldukça dikkat edin.
  • Bu büyü sadece sabah namazından sonra yapıldığında etkisini gösterir. Diğer saatlerde yaparsanız bir anlamı olmaz.
  • Canbar aşk büyüsü Allah izin vermediği takdirde kesinlikle olmaz bildiğimiz üzere her şey Allah’ın takdirine kalmıştır. Bu sadece bu büyüde değil bütün büyülerde geçerli bir maddedir.
  • Bu büyüyü yapmadan önce 3 ihlas 3 muavvizeteyn ve 1 fatiha okumanız gerekmektedir.

Yani bu büyüyü yaparken madde madde gidip dikkatli davranmanız gerekmektedir. Büyücülerin vaat ettiği gibi kesin bir kaide yoktur. Her şey Allah’ın elindedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir