Domuz Yağı Büyüsü

En çok uygulanana ve tehlikeli olan büyüler arasında ilk sıralarda diyebiliriz. Kara büyü grubunda ve en çok uygulanan büyülerdendir. Kara büyünün şartları desek daha doğru olur; kötülük, pislik ile anabileceğimiz, kendi dışkısını yiyen necis bir hayvan olarak domuzu belirtebiliriz. Büyünün domuz yağıyla yapılmasının sebebi tamamen domuzla ilgilidir, demektense büyük bir kısmı belirttiğimiz gibi demekte fayda vardır. Eğer talimatta ki yapılırsa büyünün etkisi çok kapsamlı ve büyüktür ki, büyü kesinlik kazanır. Cinler bu büyüde etken rol oynar cinler aracılığı ile yapılan bir büyüdür. Görevlendirilen cinler bu işleri severek yaparlar çünkü cinler şeytanidir. En ince detayına kadar her şeyine dikkat ederek işlerinin yerine getirirler ve büyünün etkilerinin çabucak kaybolmaması ve tesir etmesi için cinler oldukça fazla direnç gösterir. Bu büyünün kolay bozulmaması için her şeyi yaparlar.

Domuz Nedir

Kutsal kitabımız Kur`an-ı Kerim de haram kılınan ve ismi belirtilen tek hayvandır domuz.

 “Allah, size ancak leş, kan, domuz eti ve Allah’tan başkası adına kesileni haram kıldı. Ama kim mecbur olur da istismar etmeksizin ve zaruret ölçüsünü aşmaksızın yemek zorunda kalırsa, şüphesiz ki Allah çok bağışlayandır, çok merhamet edendir” ( Bakara, 2/173; Nahl, 16/115)

İslam dininde kesinlik kazanan ve yasaklanmış olan domuz, yağı, eti kısacası her şeyi ne işte kullanmak iyidir nede başka bir yerde. Ayrıca tamamıyla zararlı olduğunu çoğu bilim insanı kanıtlarıyla insanlara sunmuşturlar. Domuz yağındaki bazı maddelerin insan bünyesine tamamıyla zararlı olduğu açıklanmıştır. Bunun ispatı da çoğu testlerle olumlu karşılanmıştır. Etinin de yağının da hiç bir faydası yoktur. Manevi bir boyutta sakıncalı olan domuz ve domuz ürünleri insana sadece pislik olarak negatif katkıda bulunabilir. Cinler pisliklerle insanları hor görürler ve bu ilmi bilen insanlar sayesinde kötü emellerini gerçekleştirirler. Ayrıca domuzun insana olan bütün zararları, cinlerde bir cazibe noktası haline gelmiştir. Bu nedenledir ki yaşadığınız mekanlarda bu tür pislikleri bulundurmayınız.

Domuz Yağı Lekesi Çıkartma

Diğer hayvanlardan çokta fark göstermeyen domuz yağını ayırt etmek zordur fakat keskin koku alma duyusu olan bir kişi bunu ayırt edebilir. Temizliği ise herhangi bir yağ lekesini nasıl çıkartıyorsanız, bunu da aynı şekilde çıkartabilirsiniz. Ancak domuz yağı ile büyü yapacağınız zaman domuz yağı farklı bir hal alır. Renginde ki değişim sarının tonlarına döner, kokusu aşırı şekilde değişir. Lekesini çıkarabilmek içinde normal temizlik aletleri yeterli olmaz. Bu kokusunun ağırlaşması renginin değişmesi gibi sebepler; bitkisel şeylerin katkılarıyla oluşur. Bu bitkisel karışımlarla aldığı hal, temizlenmesi oldukça zor ve sürüldüğü yere işleyen bir sıvı olacak kadar kuvvetli olur.

Domuz Büyüsü Yapılışı

Bitkisel malzemeler ile güçlendirdiğiniz domuz yağını, Üzerinde yapılan işlemler sonrası şeytani cinler aracılığı ile kötü amaçlar niyet edilerek yapılır. Şeytani cinler görev alır kişiye bulunduğu yere zarar veresi için hazırlanır ve sürülecek yerleri de önemlidir mekan kıyafet herhangi bir şahsa ait olan bir parçaya da yapılır.

Domuz Yağı Büyüsü Belirtisi

Huzursuzluk, kavga, işlerde düşüş, eşler arası ayrılık, bereketin kaybolması gibi şeyler, Kişinin niyetine göre değişiklik göstermekte fakat genel olarak bu yöndedir.

Domuz Yağı Büyüsü Bozmak

Domuz yağı büyüsünü bozmak bir hayli zor kara büyü grubunda yer alan bu büyü, şeytani güçlerden de yardım alarak yapıldığı için yine söylüyorum bozmak gerçekten zor. Burada büyüye yardım eden cinlerinde büyü üzerinden çekilmesi veya imha edilmesi lazımdır. Bu büyüyü bozmak için işinde uzman olanlarda yardım alınız.

İlgili kelimeler:
domuz yaginla yapilan baglama buyusu

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir