Büyü Nedir ? Büyü Diye Birşey Varmı ?

En Tesirli Büyü Bozma Duası

Büyü bozan dualar, hayatımızda sürekli okumamız gereken dualardandır. Çünkü büyüler bizim farkında olmadan hayatımıza giren uygulamalardandır. Büyünün etkisiyle uzun zaman mutsuz yaşayanlar var. Bu insanlar bu mutsuzluklarının büyüden geldiğinden hiç şüphelenmemişlerdir. Bu durumdan dolayı bu mutsuzluktan kurtulamıyorlar. Filmlerde gösterilen büyülerin pekte gerçeği yansıtmadığını bilmelisiniz. Filmlerde gerçekçi olmayan büyüler, eğlenceli şekilde dahi anlatılabilir. Ancak gerçekte bu büyülerin sonuçları daha acı verici olabilecektir. İşin aslı çok daha ciddidir.

Büyü Ve Sihir Var Mı ?

İslam’a inanan insanların bu soruyu sorması da saçmadır. İslam’da net olarak büyünün var olduğu söylenmektedir. Kuran’ın birçok ayetinde sihir kelimesi geçmektedir. Kuran’da bahsedilen bu sihir göz yanılması olarak değil gerçek hayatta da var olduğu belirtilmiştir. Bununla beraber İslam’ın büyüyü kabul ettiğini söylememiz yanlış olmaz.

Kuran-ı Kerim’ de geçen sihir kavramına açıklık getirmekte olan çok fazla hadis vardır.

Büyü Teşhis Etme

Büyü belirtileri aşağıda yazdığımız şekildedir. Büyü belirtileri büyünün size bulaşıp bulaşmadığını anlamak için dikkat edilmelidir. Bu şekilde belirti göstermeden büyüye yakalanmaya verilen ad ‘hal-i raz’ dır. Bu durumda büyülenen az insan vardır.

 • En iyi ayakkabıların kısa sürede yıpranması
 • Ev hayvanlarının size saldırması
 • Hayatınızda ki her şeyde şanssızlıklar
 • Sürekli gördüğünüz rüyalar
 • Aşırı iştahsızlık veya aşırı yemek yeme isteği
 • Gömlek düğmelerini yanlış iliklemek ve elbiseleri ters olarak giymek
 • Yoğun uyuma isteği
 • Bıçak gibi kesici aletlerden çok korkma
 • Unutmak
 • Konuşmada bozukluklar
 • Ev hayvanlarının saldırganca davranması
 • Her işte görülen büyük şansızlıklar
 • Sürekli rüya görme

Büyüye Maruz Kalan Kişinin Yakını Büyü Bozma Duasını Edebilir Mi ?

Büyülenen kişilerin neredeyse hepsi büyülendiklerini kabullenemezler. Bu konuya tepki gösterirler. Büyülendiklerini iddia eden kişilere aşırı tepki gösterebilirler. Çünkü kimse böyle bir durumu kabullenmek istemez. Böyle kötü bir durumda olmayı kimse göze alamaz. Bundan dolayı kişinin aile yakınları büyü bozmak için büyü bozma duası okuyabilirler. Bu duanın yardımcı olmasını istediği kişinin adını niyet ederken mutlaka geçirmelidir.

Büyü Bozma Duası Hangi Büyülere Etkilidir?

Bilindiği gibi ayrılma büyüsü, bağlılık büyüsü, domuz yağı büyüsü, tırnak büyüsü, saç büyüsü, boşanma büyüsü gibi birçok büyü çeşidi vardır. Bu büyülerden bazıları direk olarak kişiye zarar vermesi için yapılmaktadır. Direk kişiye zarar vermesi için yapılan büyüler kara büyü denir. Kara büyülerde çiftlerin ayrılması, yapılan kişinin sakat bir ömür geçirmesi hatta ölmeleri amaçlana bilmektedir. Bundan dolayı en tehlikeli büyü çeşitleridir.

Bazı büyüler ise iyilik amaçlı yapıldıkları söylenir. Bunun gibi büyülere akça büyü denmektedir. Hiçbir büyü ne kadar söylense de faydalı ve zararsız değildir. Bu büyülerin olumsuz yanları ilk başta kendini göstermez ancak sonradan büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Büyü bozma duası ise tüm büyülere karşı etkilidir. Büyülendiğini düşünen insanların bu duaları kesinlikle okuması ya da okutması gereklidir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir