Büyü Bozma Duası

Asırlardır bizlerle dünyamızı paylaşan cinler yapılan büyüler dolayısıyla insanlara birçok kez musallat olmaktadır. Büyünün yapılmış olması dolayısıyla kişilerin cin tesiri altında kalması sonucu ;

  • Yapılacak ilk iş cinin kimliğinin tespit edilmesi ve cinin durumunun tespit edilmesi olacaktır.
  • Ardından cinle iletişime geçilerek verilecek emir doğrultusunda musallat olduğu kişiyi bırakması söylenir. Tabi bu emire cinin uyup uymayacağı ise meçhuldür.

Bu neden dolayısıyla büyü bozma işlemleri sırasında cinin yapısına uygun olarak onu etkileyecek olan dualar edilir. Bu durumda cinin yapabileceği iki durum bulunmaktadır. Dua eden kişiyi kontrol altına almak veyahut dua eden kişinin komutlarına uymak olacaktır. Ayrıyeten 3. Bir yolda bulunmaktadır. Bu durumda cin ölür bunun adı ise “cin yakmak” olarak bilinir. Bu durum kapsamında cin musallat olmaktan vazgeçmediği takdirde ölümle buluşması kaçınılmazdır. Bazı vakalar sonucu cinin ailesinden bir başka cinin işe el attığı görülmektedir. Bunun sonuçları ise birkaç cinin yanmasına kadar uzamaktadır. Günümüzde ise ;

  • İç sıkıntılar
  • Boğulurcasına haller
  • Çeşitli şeyler görme
  • İşitme olayları
  • Sık yıkanma halleri (özellikle bayanlarda rastlanır) gibi daha birçok benzer durum cinlerden kaynaklanmaktadır. Yaşanan bu durumlar tıbbi olarak ispatlanamamaktadır. Bunların tedavisi uyuşturucu ilaçlarla engellenmeye çalışılmaktadır fakat tedaviler genellikle sonuç vermemektedir.

Büyü Bozma Duası

Cinlerin size musallat olması durumunda okumanız gereken dualar vardır. Bunlar Ayet-el Kürsi , İhlas Suresi , Muavvizeteyn Suresi ve Fatiha Suresi olarak bilinmektedir ve sık sık okunması dahiline sizleri cinlerden koruyacaktır. Cinlerden korunmanın bir farklı etkili yolu da “ La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil aziym “ dir. Son olaraktan cin mektubu da yapılı büyünün bozulmasıyla birlikte cinlerde kurtulmanın oldukça etkili yollarından birisidir. Şerden korunmak adına ise büyüye karşı koruyucu ayet adıyla bilinen “ayat-ı hırz” yedi gün boyunca okunmalı ve üzerimizde taşınmalıdır. “ Cinden korunma duası “ bu konu hakkında sayılabilecek bir korunma duası ve büyü bozma duasıdır.

“ Rabbi inniy messeniyes şeytanu binusbin azab ; rabbi eüzü bike min hemezatiş şeyatini ve eüzü bike en yahdurun . Ve hıfzan min külli şeytanin marid. “  Birden fazla büyü yapılmış bir kişinin evinde toplanarak 300 veyahut 500 kere okumanız dahilinde bunu üç gün arka arkaya yapılması dahilinde daha etkili olmaktadır. Büyü yapılan kişinin de bu duayı gerekiyor. Ayrıyeten ortamda bulunan bir kişinin sağ elini büyü yapılmış kişinin başına koyarak okuması daha faydalıdır. Bu işlemler sırasında bir kap içine su koyulur , dahilinde suya üflenerek bu kişiye peyderpey içilmesi yapılır bu durum daha tesirli olmasını sağlar.  Büyü yapılan kişinin kendinde veyahut evinde muska bulunması dahilinde , bulunan muskayı aside , limon suyuna veyahut sirkeye atmanız dahilinde eritmeniz yapılacak en doğru yollardan biridir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir