Boşanma Büyüsü

Evlilikte eşlerden herhangi biri boşanmak istediği halde diğeri bunu önemsemez ise bu büyü yapılabilir. Boşanmayı kabul etmeyen tarafın, kabul etmesi için yapılan uygulamadır. Eşlerden birinin boşanma isteğine karşılık olarak kabul etmeyen eşin şiddet uygulayarak bu karara karşı çıkmasına karşılık yapılmalıdır. Bu durumdan sorunsuz şekilde kurtulmanızı sağlar.

Boşanma Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır

Boşanma kararını alabilmek için eşlerin birbiriyle anlaşarak ayrılması gereklidir. Bu karara dini açıdan bakarak da bir mahsur görülmemektedir. Şöyle ki mahsur görülmeme durumu değişkenlik gösterebilir. Bu değişkenlikten kastımız ayrılırken haklı bir sebep var mı, kabul edilebilir bir durum söz konuşumu buna bakmak gerekir. Evliliğin bazı sorumlulukları da beraberinde getirdiğini söylemek gerek. Karşılıklı olarak sevgi, saygı, sabır gerektirir. Eğer ki birbirine saygı ortadan kalkmış ise bir fiziksel hasar verme durumu kadar kavgalar oluyorsa, eşini ezme gibi çirkin şeyler yapılmaktaysa bu beraberliğe devam edilmemesi gereklidir. Bu durumda ayrılmak isteyen kişi eşiyle paylaştığı bu durumda, eşi kabullenmiyorsa bu büyüye başvurabilir.

  • Yaşadığınız soruları kimseyle paylaşamıyor ve de ailenizin boşanma kararınıza kötü şekilde yaklaşacağını düşünüyorsanız, bu düşünceden kurtulun. Aksi halde çözümsüz ve çaresiz kalırsınız. İşte bunun gibi durumlarda bu büyüye başvurabilir, sorunsuz şekilde olması gereken ayrılığı kabul ettirebilirsiniz. Boşanma büyüsü bu konuda en etkili yollardandır.
  • Boşanma kararını verirken iyi bir analiz yaparak bu kanıya varılması gereklidir. Bu ayrılmadan sonra kalan ömrünüz için çok önemli bir karardır. Tüm sonuçları göze alarak hareket etmelisiniz. Ayrılma büyüsünü eşlerden biri dışında kimse yapamaz.
  • Boşanma büyüsünü yaparken iyi düşünülmelidir. Boşanma kararını reddeden tarafın neden reddettiğini ve evliliğin ne durumda olduğunu iyice analizlemek gerekir. Gerçekten sevdiğini iddia ederek boşanma kararına itiraz edilebilir. Gurur meselesi yaparaktan eşe, dosta rezil oluruz düşüncesiyle de itirazlar olabilir.

Boşanma kararına itiraz eden kişinin ne sebep ile olursa olsun bu konuda karşısındaki kişiye saygı göstererek kabul etmesi gerekir. Bu saygıyı göstermeyip sürekli boşanma isteği olan biriyle beraber olması sonucunda bu büyüye başvurarak kurtulabilirsiniz. Bu büyü sonrasında boşanma isteğini kabul etmeyen eş artık saygı göstererek, sorun çıkartmadan anlayışlı şekilde kabul eder. Boşanma kararını sakin bir yerde konuşursanız bu büyüdeki etkide artmaktadır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Boşanma büyüsünün belirli bir yöntemi söz konusu değildir. Çiftten, çifte değişen sorunlar olduğundan dolayı sorunların farklılığına göre yapılışı değişkenlik göstermektedir. Bu büyünün tam olarak sabit tarifi olmadığı gibi buraya da yazılması doğru görülemez. En etkili boşanma büyüsü yapabilmek için Ayetler ve Esma-ül Hüsnalar’ dan faydalanıldığını söyleyebiliriz. Eşleri ayırmada başarılı yöntem büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra çoğu kişi bu büyünün yapıldığını anlamaz ancak o büyü doğrultusunda hareket eder.

Boşanma Büyüsü Bozmak

Her büyüdeki bozma yöntemleri kullanılarak bozulur. Her büyünün etkisi, adı farklı olsa da bozma yöntemleri sabit kalmaktadır. Her büyüde olduğu gibi boşanma büyüsünde de Kur’an-ı Kerim Ayetleri ve duaların gücü ile bozulabilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir