Bakla ile Birini Kendine Bağlama

Bakla ile Kişiyi Kendine Bağlama

Bakla büyüsü kişilerin sevdiklerine kavuşabilmeleri için kullanılan bir büyüdür. Bu büyü oldukça güçlü aşk büyüleri arasında yer alır. Bu yüzden de kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Etkileri büyük bir büyü olduğu için çok kısa zamanda tesirini kişi üzerinde gösterir ve artık kişi size bağlanacaktır. Bakla büyüsü ile kişiyi kendine bağlama için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde kişi kendisi büyü yöntemini denediğinde olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilir. Bu büyünün güçlü olma sebeplerinden biri de üç harflilerin etkisidir. Büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için bu varlıkla kişiyi kolaylıkla etkileri altına alırlar ve yönlendirebilirler. Dolayısıyla kişi de büyünün etkisi altına girerek sizi sevmeye başlayacaktır.

Büyünün Kullanım Şekli

Bakla büyüsünün yapımı için kişi medyuma gittiğinde bir avuç bakla bakır bir kap içerisine alınır ve büyülü sözcükler söylenir. Daha sonra bu baklalar bir beze güzelce sarılır. Bu büyülü baklaların mutlaka kişinin evinde yatağına ya da ona yakın olacak bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise büyünün etkileri de o kadar kısa süre içerisinde görülecektir. Bu yüzden bu büyünün çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir Bu şekilde büyü etkilerini göstermeye başlar ve kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak vesveseler verir. Kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamaz. . Bakla büyüsü ile kişiyi kendine bağlama bu şekilde kullanılmaktadır.

Büyünün Etkileri Kişi Üzerinde Ne Kadar Durur

Büyünün gücü büyük olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri kalıcı olacaktır. Fakat belli bir süre sonra büyünün etkileri azalmaya başlar ve kişide yavaş yavaş sizden uzaklaşacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi sizden ayrılacaktır. . Bakla büyüsü ile kişiyi kendine bağlama tesir süresini kişinin size olan davranışlarından anlayabilir ve bu süre bitmeden önce büyüyü yeniletebilirsiniz. Bu yeniletme işlemi için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz büyüyü yenilemeye kalkmamalısınızdır, yoksa kötü durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

3 Comments

Yorum Ekle

Telefon Et