Bağlılık Büyüsü Çeşitleri Yapılışları

Genelde kötü niyeti olan kişilerin bir ilişkinizi, rızkınızı, işinizi, cinsel yöndeki beraberliklerinizi, engellemek için yaptıklarının sonucunda bağlılık denen terim ortaya çıkmaktadır. Bağlılık büyüsünü açıklamak gerekirse; kişilerin istedikleri, arzu ettiği kişinin ona ilgi duymamasından dolayı ilgi duyulmayan kişinin benim olmazsan kimsenin olamazsın mantığıyla ilerlemesini sağlar. Bu durumda bağlılık büyüsüne uğrayan kişi başkasıyla hiçbir birliktelik kuramaz, hiçbir isteği gerçekleşmez ve bunun psikolojisiyle hayatta istemediklerinin olduğunu düşünür. Hayattaki karşı cins ilişkilerinden gittikçe uzaklaşır.

Cinsel Bağlılık Büyüsü

Genel olarak evli olan kişilerin, eşlerini sevdiği halde eşinin cinsel arzularını yerine getirememesi halinde ortaya çıkar. Bu büyü size yaptırıldığında cinsel arzularınız kalmaz. Eşinizle bir cinsel hayat yaşamazsınız. Buda eşinizle aranızdaki sorunlardan biri olur. Bu sorundan dolayı boşanan çift sayısı çoktur. Eşler genelde ilişkiye girememe konusunda eşiyle konuşamazlar. Bu durumu açıklamak zordur. Bu yüzden işlerine, yorgunluklarına, hayat streslerine bağlarlar bu durumu. Olay böyle olunca da eşler bu konuda ki sıkıntılarını başkalarıyla paylaşamaz ve bu yüzden birbirinden uzaklaşır.

Rızk Bağlılığı Büyüsü

Bu büyü kişi ne kadar çaba gösterirse göstersin, ne kadar çalışırsa çalışsın tüm çabayı gösterse de aldığı paranın anlamsız şekilde boşa gitmesi, bereketsizlik şeklinde kendini gösterir. Bu büyüyle beraber kişinin iş hayatında ki ilerlemesi de engellenir. Bu büyüyü yaptıranlar, yaptırdıkları kişileri çekemezler. Başarılı oldukları için kıskanırlar veya çabalarını çekemezler. Bu büyü tam her şey iyi gitmeye başlamışken her olumlu durumda sonucun olumsuz çıkmasıyla kendini belli eder. Bu büyünün tesiri evdeki herkesi etkilemektedir.

Eş Yönünden Bağlılık

Bir ilişki içinde olan kişilerin evlilik durumunda isteğin kalmaması, ya da evlilik gerçekleşmek üzereyken bu fikirden cayması gibi durumlarla kendini gösterebilir. Çiftler ilişkide ki bir tarafın evliliğini istemediği konusunda kanıya varmış olsa bile durum böyle olmayabilir. Bağlılık büyüsü olan insanlar karşısında ki kişiyi sevse de evlenme kararını bir türlü alamazlar. Sadece evlenme olarak değil, evli olmayan kişilere de yapılarak sevgili, kız arkadaş, erkek arkadaş edinmesi engellenir. Bu büyüye uğrayan kişileri de karşısındaki kişi istemez. İlişkiler güzel giderken sonlanabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Eğer kendinizde yukarıda bahsettiğimiz büyüyü hissetmekteyseniz, kendinizi normal görmüyorsanız, ilişki konusunda sıkıntılarınız var ise ve bu bir anda oluşmuş ise bu büyüyü nasıl bozacağınızı anlatacağız. Bu konuda bir uzman görüşü size fayda sağlayacaktır. Kendine yapılan büyüyü anladıktan sonra büyüye göre Esmâ-ûl Hüsnâ, Âyet-i Kerimeler yardımıyla alınacak destek dahilinde büyü bozulabilir. Bu konuda bilmeniz gereken bir şeyde bozulamayan büyü yoktur. Ancak büyü bozma çalışması bilen kişiler tarafından yapıldığı takdirde. Bu büyüyü bozdurmak isteyen kişiler bu büyünün kendinde olduğundan emin olması için bu kriterleri incelemesi gerekir;

·         Eşinizin hastalık olarak bir sorunu yoksa ama cinsellikten uzaksa,

·         Çalışma ve çabalarınızla kazandığınız paranın hayrını göremiyorsanız,

·         Eşiniz cinsel ilişkiden anlamsızca uzaksa ,

·         İlişkiniz ani kararlarla sona ermiş ise,

·         Evlenme yada sevgili konusunda arkadaşlık edinmede kabul görmüyor, onay alamıyorsanız,

·         Hayatta her konuda bir engel karşınıza çıkmaktaysa ,

Bir yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir