Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama Büyüsünde ilişkileri toparlayabilmek adına, eşiniz ya da sevgilinize yapılır. Beraber geçirdiğiniz güzel günler için yapılmaktadır. Bu büyü eşinizle veya sevgilinizle geçirdiğiniz günlerde yani sevgili veya evli olduğunuz zamanda da yapılabilir, bunun daha bağlayıcı olduğuna inanılır. Tabi ki yazdığımız şeyler aksini ifade etmez, yani sadece ilişki devam ederken yapılmaz ilişkiniz bittikten sonrada yapabilirsiniz. Şunu da ifade edelim ki ilişkide hafif sürtüşmeler yaşanırken bu büyüye gerek yok daha çok ayrılma riski olan ilişkilerde yapılabilir. Bu ayrılık döneminde sinirler gergin ve hata yapma oranı yüksektir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Göz Bağlama : Karşı tarafın dışarıya gözü dışarı kaymasın diye, sadece gözü bende  olsun diye yapılan bir büyüdür. Amaç karşı tarafın karşı cinsten etkilenmemesidir. Tamamen kadınına ya da kadının erkeğe bağlanması için yapılan bir büyüdür. Emin olun bu büyüde karşı cins sizden gözünü alamayacaktır.

Dil Bağlama : Büyünün adı dil bağlama, yapılacak kişide şunlar görülür; kimseye üzücü söz söylemez bu kişiler değişir anne, baba, kayınvalide, gelin, elti, görümce gibi veya her hangi bir kişiye karşı konuşmalarını söyleyeceği sözleri direk etkileyen bir büyüdür. Büyünün yapılacağı kişi asla kırıcı söz söylemez. Kısacası kişiler kontrol altına girer ve susturulur.

Kendine Bağlama : Çiftlerin aralarında tabi ki husumetler olur, eşler hiç kimseyle ilgilenmesin benimle ilgilensin de diyebilirler. Eşlerin birisi bile olmadan diğer kişi yaşayamaz hale gelir bu büyüde. Büyü çalışması vefktir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder ?

Eşinizin veya sevgilinizin sizlere almış olduğu bir eşyaya vefk yöntemini uyguladıktan sonra bu hazırlanan özel şeyin oluşturduğu enerji ile birlikte, belirli günlerin, belirli saatlerinde okuyacağımız dualar ile öncelikle eşinizin veya sevgilinizin aklına sizi ihmal ettiği gelecektir, bu konuda kendini kötü hissederek tercihlerinizi hep sizin yönünüzde kullanacaktır. Daha sonra ki aşamalarda siz iyice ihmal ettiğini düşünecek ve size haksızlık yaptığına inanacaktır. En sonunda sizinle birlikte olması gerektiğini düşünerek zamanını sizinle geçirecektir. Büyü tamamen etkisini gösterdiğinde size karşı dayanılmaz bir zaman geçirme isteğine kapılacaktır, Bununla karşı karşıya kalması çok zordur kişi sizden vazgeçemeyecek bir duygu bütünlüğüne girer.Bu tür büyülerin bağlama yüzdesi çok yüksektir oran vermek gerekirse % 80 oranında büyü tutar. Bu çalışmalarda amaç sadece huzurlu ve mutlu bir hayattır.

Peki Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılıyor ?

Tekrar birliktelik sağlayacağınız sevgiliniz ya da eşiniz, karşılıklı bilgileriniz ışığında vefk yöntemi ile hazırlanan çiftlerin burçlarına bakarlar ve aradaki uyumu değerlendirirler, ardından eşlere göre beraber olma sürelerine yönelik vefkler hazırlarlar. Yöntem çok etkili. ve Ayetlerden alınarak yapılan çalışmalar ile birlikte büyünün gücünü arttırmakta mümkündür.

Eşinize bu dönemde dikkatli davranmanız gerekmektedir. Beraber yaşamaya çalıştığınız surette titizlikle davranın. Büyünün başarılı olması önce Cenab-ı hak izniyle, sonrada büyüyü yapacak kişinin gayretiyle ilgilidir. Burada konu çalışmak gerektiğini söylemekte ilk niyet sonra gayret gerekir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir