Ayrıldığınız İle Tekrar Kavuşma Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü ( Sihr-i Rücu )

Ayrılık , birçok insanın üzüntülü günler yaşamasına sebep olan bu durum depresyona ve bazen intihara yol açmaktadır. Psikolojik olarak kaybetmek ve ayrılık duygusu oldukça negatif bir etki yaratmaktadır insanlar üzerinde  ve sizde eşiniz , sevgiliniz veyahut dostunuzun sizden ayrılması sonucu yaşayacağınız psikolojik travma dan kurtulmaya niyetliyseniz , artık bu duruma dayanamıyorsanız Geri Getirme Büyüsü sizin için bir çıkış yolu olabilir.

Yapmış olacağınız gideni Geri Getirme Büyüsü geri getirmek istediğiniz kişinin özlem içerisinde size geri dönmesini sağlayacak yöntemlerden biridir. Sizlerde bu sayede eskisi gibi mutlu günlerinize dönüş yapma şansını elde edebilirsiniz.

Bu konu hakkında alimler birçok çalışma yapmış ve hala en etkili yöntemi bulamamışlardır. Bunun nedeni ise insanların ayrılık nedenlerinin farklılığı ve insanların yaşadığı hikayelerin farklılık durumudur.

Geri getirme hikayeleri konusu “Celb-i Muhabbet” olarak adlandırılır. Araştırmanız dahilinde birçok kitapta Geri Getirme Büyüsü tekniği bulacaksınızdır. Geri getirme hakkında hayatında bir kişi bulunması nedeniyle sizden ayrılmış kişiye yapacağınız büyüler olumlu sonuçla son bulmayacaktır. Büyüyü yapmış olup da oldukça olumlu sözler sarf eden birçok kişi bulunmaktadır.  Büyü hakkında çeşitli isimler bulunmaktadır. Sihr-i Paşveru ve Sihr-i Rücu en bilindik olanlarıdır.

Geri getirme büyüsünde fark yaratan diğer büyülerden ayırıcı olan özellik , büyü etki süresinin 6 gün olarak kısa zamanı içermesidir.  Ayrıyeten büyüyü ince ayrıntıları kaçırmayan herkes yapabilmektedir. Büyü hakkında kaçırılacak olan detaylar büyünün geçersiz olmasına sebep olmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ? 

Büyünün en büyük ihtiyacı sevgilinizin en çok kullandığı bir eşyaya sahip olmaktır. Bu bir toka , bir kupa , bir kitap dahi bu konuda işe yarayacaktır. Ama mümkün oldukça sık kullanılan bir eşya seçimi yapmanız gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsündeki Aşamalar ve Eşyalar Ne Anlama Gelmektedir ?

  • Rehin Eşyası : Büyünün bu bölümü gitmiş olan sevgilinin eşyası üzerinden yapılmaktadır. Rehin eşyası alınmış bu eşyaya denmektedir. Erkeklerde ve kadınlarda değişim gösteren rehin eşyası sık kullanılmış olmasına göre büyünün tutma olasılığını yükseltmektedir.
  • Hayat suyu : Almış olduğunuz rehin eşyasının üzerine gün batımı sırasında tılsımlı sözcükler okunmuş bir büyülü su damlatılmaktadır. Okunmuş su kişinin elbisesinin kolunun veyahut eteğinin ucuna hafifçe batırır. Daha sonraki süreç rehin eşyasının üzerine suyun damlatılmasıyla devam eder.
  • Duman altı etme : Bu kısım sigara dumanı veyahut bir kısık ateşli kağıt parçasının yanığı üzerinde rehin eşyasının dolaştırılmasından ibarettir.
  • Gözden çıkarma : Hayat suyu ve Duman altı işleminin yapılması halinde tekrar olarak tılsımlı sözcükler söylenerek eşya atılır. Eşyanın gözlerden uzak yere atılması önemlidir.

Yapmakta olacağınız bu aşamalar sevgilinizin size 6 gün gibi kısa bir sürede geri dönmesini sağlayacaktır tabi ince ayrıntıları kaçırmamanız önemlidir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir