7 Yol İle Büyülendiğinizi Anlamak

 1. Hayvanlara Yem Verme

Büyü yapılmakta olan bir kişi hayvanlara yem verdiğinde hayvanın türü ne olursa olsun yemediğini büyü yapılan kişiden yem almadığı belirlenmiştir. Bu hayvanları örneklemek gerekirse;

 • Köpek
 • Kedi
 • Kuş
 • Balık

Vesaire hayvanlar tılsımlı bir kişiden asla ama asla yem almamaktadırlar. Büyülendiğinden şüphelenen bir kişinin evinde bu örneklediğimiz evcil hayvanlardan biri varsa eğer onu yemlemesi ve yiyip yemediğine bakarak şüphesini test etmesi yeterli olacaktır. Hayvanların bir kişiden yem almaması o kişiye Kara büyü yapıldığı anlamına gelmektedir.

Kara büyü kötü niyetli insanlar tarafından size yapılmış ve tamamen kötülüğünüzü düşünülerek yapılan bir büyü çeşididir.

 1. İleri Seviye Unutkanlık

Adını soyadını unutabilecek kadar ileri düzeyde bir unutkanlıktan bahsediyoruz. Büyü yapılan kişilerde gün içinde çok tekrarlanan ve yoğun bir şekilde devam eden unutkanlık durumu vardır. Yani eşyalarını bir mekanda unutmak ya da nereye gideceğini unutmak bu insanlar için günlük rutin hali almış durumdadır. Bu unutkanlığa sebep olan üyü olarak genelde karabiber büyüsü gösterilir.

 

 1. Işıklardaki Gariplik

Büyü yapılan evin ışıkları çok sık tekrar eden bir şekilde kapanıp sönmekte ve patlamaktadır. Hava güneşlide olsa evin içindeki olumsuz ve kapalı hava evin içindekileri boğmaktadır. Daha akşam üstü olmadan evin içini karanlık kaplaması da buna örnek olarak gösterilebilir. Bu büyü karanlık kişiler tarafından kötü amaçlı yapıldığı için bu hal alınmaktadır.

 

 1. Aynalara Dikkat

Büyü yapılmış kişinin aynaya baktığında aynada farklı hareketler veya gariplikler sezmesi büyü yapıldığının bir belirtisidir. Büyü yapılan kişinin aynaya baktığında yabancı birini görüyormuş gibi olması ya da kendinde bir farklılık hissetmesi büyü yapılmış olduğunu tetikleyecek şekildedir.

Bu şekilde büyülendiğinizi anlamakta basit bir testle yapılabilmektedir. Aynanın karşısına geçip baktığınızda bir farklılık hissediyorsanız büyülenmişsiniz demektir.

 1. Balon Bile Şişirememe

Büyü yapılan kişilerin nefesleri çok az çıkmaktadır. Sağlıklı biriyken bir anda hastalanan veya nefesi giden kişilere de büyü yapıldığı bilinmektedir. Bir balonu bile şişiremeyen insanların büyülerden etkilendiği söylenebilir.

 1. Konuşma Bozuklukları

Bireyin konuşmasında aşırı seviyede aksaklık var ise kelimeleri unutuyor ve eski zamanlardaki gibi akıcı bir şekilde konuşamıyorsa büyüden etkilenmiş olabilir. Konuşurken kekeleyen ve anlık susmalar yaşayan kişinin büyülenmiş olması ihtimali yükse gözüküyor.

 1. Ayakkabıların Yerinde Durmaması

Ayakkabınızın sürekli olarak yerinin değiştiğini görüyor ve kaybolduğuna şahit oluyorsanız büyülenmiş olmanız olağandır. Ayakkabınızı doğru yere koyduğunuzdan emin olmanıza rağmen başka yerde buluyorsanız bir medyuma gözükmenizde fayda var.

Aileniz kalabalıksa anlamanızın biraz zor olacağı bu yöntemde büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmeye yetmektedir. Ayakkabılar yerinde durmuyor ise büyük bir ihtimalle evden birine büyü yapılmış olması muhtemeldir.

Bu yöntemlerden birkaçını deneyin ve eğer birinde uyum görürseniz büyülenmiş olma ihtimaliniz vardır. Güvenilir bir medyuma gitmenizde fayda vardır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir