6 Günde Etkili Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü oldukça etkili ve olumlu sonuç olmanız olağan bir büyüdür. Ayrılan sevgililer ya da evli çiftlerin bozulan yuvasını eskiden daha iyi bir hale getiren aradaki aşkı tekrardan başlatan ve eşlerin eskiden ettiğinden çok muhabbet etmesini sağlayacak olan bu büyü eşleri birbirine eskisinden çok daha tutkulu bir şekilde bağlanmasına yarar.
6 günde geri getirme büyüsü yapanların aşklarının oldukça alevlendiği ve eskisinden daha iyi oldukları haberlerini her geçen gün almaktayız. Ayrıca bu aşkı geri getirmek için büyü yaptığını eşine söylemeyip hayatına mutlu bir şekilde devam eden insanların bu büyüden daha çok yarar sağladığı görülmektedir. Eskilerden günümüze gelen bu büyünün günümüze kadar gelen çeşitli isimleri mevcuttur. Sihr-i rücu ve Sihr-i paşveru geri getirme büyüsünün en çok bilinen isimleridir. Orta Doğuda meydana çıkmış ve tüm dünyaya yayılmış olan büyü dünyanın her yerinde yapılmaktadır.
6 günde geri getirme büyüsünü öteki geri getirme veya aşık etme büyülerinden farklı kılan en büyük özelliği 6 günde yani çok kısa bir süre zarfında etkisinin görülmesidir. Sizi terk eden kişiyi 6 gün içinde size dönmesini sağlamaktadır. Şimdi size geri getirme büyüsünün nasıl yapıldığı konusunda bilgiler vereceğiz.

Geri Getirme Büyüsünü Sadece Medyumlar Mı Yapar?

Bu büyünün yapılması için herhangi bir medyuma ihtiyacınız yoktur. Büyünün etkili olabilmesi için önemli noktaları kaçırmadan yapmanız yeterli olacaktır. Ancak yapacağınız küçük bir hatada büyüyü etkisiz kılacak ve yaptığınız büyü hiçbir işe yaramayacaktır. Yani büyü yapmak istiyorsanız çok dikkatli bir şekilde detaylarıyla bu büyüyü yapmanız gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Yaparken Rehin Eşyası Ne İşe Yarar?

Rehin eşyası demek sizi bırakıp giden eşiniz ya da sevgilinize ait olan bir eşyadır. Geri getirme büyüsünde oldukça etkili rol oynamaktadır. Büyünün sağlam olması için eşiniz veya sevgilinizin uzun süredir kullandığı bir eşya olması da tutma olasılıklarını arttırır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün nasıl yapıldığına gelecek olursak, ilk bölümde giden eşin ya da sevgilinin çok kullandığı bir eşyasını bulmak ve bunu büyüde kullanmaktır. Fakat bazen giden sevgililer giderken arkalarında hiçbir şey bırakmamaktadır. Çok sık kullandığı bir eşyası her ne kadar daha etkili olsa da öyle bir eşya olmadığı durumlarda sevgilinin bir kez dahi kullandığı eşya rehin eşyası sayılabilecek ve büyüde kullanılabilecek. Ancak büyünün yüksek bir ihtimalle tutmasını istiyorsanız sevgilinin uzun süre kullandığı bir eşyasını bulmanızda oldukça fayda vardır.

Hayat Suyu Aşaması

Bu aşama oldukça gariptir. Rehine eşyası olarak kullandığınız eşyaya tılsımlı sözcükler okunmuş su damlatılır. Okunmuş suyun içine kişi elbisesini ya da eteğini çok hafif batırmalıdır. Sonra da rehin eşyasının üstüne bu su sıkılır.

Duman Altı Etme Aşaması

Bu rehin eşyası için yapılmakta olan ikinci işlem ise duman altı etmedir. Bu işlem yapılırken rehin eşyası dumanın altında bırakıldığı için duman altı denilmektedir.

Gözden Çıkarma Aşaması

Gözden çıkarma işlemi sırasında eski insanlarında bizim kadar uyanık olduğunu görmekteyiz. Bu aşamada geri dönmesini istediğimiz kişiye ters psikoloji yaparak kaybetme ve kavuşma duyguları aynı anda hissettirilmektedir. Daha önce yaptığımız okunmuş suyu ıslatma ve duman altı etme işlemlerinden sonra bu rehin eşyasını alıp tılsımlı cümleyi söyleyip çok uzaklara götürüp atılması yeterlidir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir