Medyum Atahan

İnsanların çözemedikleri sorunlar için medyumlardan yardım istemeleri ve bu talebin yoğun olması ortaya medyum olduğunu iddia eden pek çok kişinin çıkmasına neden oldu. İnsanların ihtiyaçlarından ve zaaflarından faydalanan bu insanların arasında Medyum Atahan adı da geçmektedir. Bu kişiye işlem yaptıran insanlar verilen süre dolduktan sonra bir daha ulaşamamaktan şikayetçi olmaktadır.

Medyumluk Nedir?

Medyum diye eterik dünya ile bağlantı kurabilme yeteneği olan insanlara denir. Medyumlar farklı yeteneklerine göre ayrılabilir. Çalışma alanlarını da bu yetenekleri belirlemektedir. Kimi medyumun eterik dünyadaki ruhani varlıklarla iletişim kurma becerisi vardır. Kimi medyumlar cisimleri hareket ettirebilirken kimisi de yaşanan olayların arkasındaki gerçekleri görebilmektedir.

Büyü ile ilgilenen medyumlar eterik dünya ile ilişki kurabilenlerdir. Bu ilişkiyi kurabildiğini iddia eder ve Medyum Atahan bu iddiadadır. Medyumlara işlem yaptıran insanlar beklentilerinin gerçekleşip gerçekleşmemesine göre çeşitli yorumlar yapmaktadır. Kimi medyumlar çok başarılı bulunurken kimisinin sahtekar olduğu söylenmektedir.

Medyumluk çok özel bir yetenektir ve bu yeteneğe sahip olan kişiler düz insanlardan farklılaşır. Eterik dünya ile iletişime geçebildiğini söyleyen insanların varlığı çok eskilere dayanır. İnsanoğlu her çağda doğa üstüne inanma ve bundan korkma eğiliminde olmuştur. Tarihte medyumlara çok saygı duyulmuştur. Gerçekten böyle bir yeteneği olan insanlar çok özeldir.

İnsanların medyumlara çok ilgi duyması ve onlardan yardım istemesi ortaya pek çok medyum çıkmasına neden olmuştur. Günümüzde internet sayesinde her bilgiye ulaşmak çok kolay olmaktadır. Yine internet sayesinde sahte medyumlara ulaşmak da söz konusu olmakta ve Medyun Atahan adı bu gurupta anılmaktadır. İnternet ortamında kimin gerçek kimin sahte medyum olduğunu anlamanın yolu yoktur. İnsanlar genellikle yorumlara bakarak hareket ederler ve yapılan yorumların da ne kadar gerçekçi olduğu tartışmalıdır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir