Evde Muska Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Muskalar çoğu zaman kişilere yapılsa da eve de yapılması mümkündür. Eve yapılan bir muska eve oldukça zarar verir ve birbirinden farklı sorunlar yaşanmasına sebep olur. Evde muska olduğu nasıl anlaşılır konusunda birçok soru gelmektedir. Evde muska olup olmadığı belli değil ise ilk önce kendinize bir muska yapılıp yapılmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Dışarı gayet mutlu ve her iş yolunda gidiyorsa ancak eve girdiğinizde içinizi bir huzursuzluk kapsıyor ve ev ortamı gerginleşiyor, sıkıntılar yaşanıyorsa eve yapılmış bir büyü olabilir. Eve girer girmez istemsiz şekilde nefesiniz daralıyor ve evden çıkmak istiyor iseniz evinizde bir muska olması büyük ihtimal. Fakat bu muskayı bulmak bir hayli zordur. Muskayı yapan kişi elbette bunu kolay bir yere koymayacaktır ve bunu sizin bulmanızda imkansıza yakın olacaktır. Evinize bir muska yapıldığını düşünüyorsanız uzman bir insan ile irtibat kurup ondan yardım istemelisiniz. Muska bulma işleminde ustalaşmış olan bu kişiler size gerekli yardımı sağlayacaktır.

Muskayı Evde Nasıl Bulurum? Belirtileri Nelerdir?

  • Yatak odanıza girer girmez hemen uyku bastırır ve uyursunuz fakat uyandığınızda da uyanmak istemezsiniz.
  • Eşyalarınız durduk yere kaybolur ve bir süre sonra bu kaybolan eşyalarınızı daha önce aradığınız yerde bulursunuz.
  • Muska olan eve girer girmez bir bıkkınlık ve kendini evden çıkarma isteği gelmekle beraber evde durdukça boğulma hissene kapılırsınız.
  • Evin sürekli bir şekilde karanlık ve iç bunaltıcı olduğunu düşünüyor ve evde artık durmak istemiyorsanız buda evde muska olan belirtilerden biridir.
  • Evinizde asla evcil bir kedi, köpek, kuş vs. hayvan besleyemez hale gelirsiniz. Eve aldığınız hayvan da sürekli olarak öter, havlar, miyavlar ise bu bir muska belirtisidir.
  • Evin içi gayet aydınlık ve iç açıcı olmasına rağmen siz boğuluyor ya da içiniz daralıyor ise bu olayda şüphelenmenizi gerektiren belirtilerden biridir.
  • Yapılan muska eve olsa bile ev halkı bundan oldukça etkilenir. Evde sürekli yaşanan sorunlar gittikçe artıyor evde bir savaş hali alınıyor ve aile bireyleri agresif olmaktan kurtulamıyor ise muskanın etkisi artmış demektir ve kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir.

Sizin evinizde de eğer bu şekilde belirtiler var ise büyünün bozulması yönünde bir çözüm yoluna gitmenizde fayda vardır. Evinize yapılmış olan muskanın ne sebeple konulmuş olması çok önemlidir. Maddi ya da manevi yollardan hangisi düşünülerek konulduğu öğrenildiği taktirde muskanın büyüsünü bozmak ya da ortadan kaldırmak çok daha kolay olacaktır.

Eğer evinizde muska olduğunu düşünüyorsanız hiç geç kalmadan bu işten anlayan işi bilen bir uzmana başvurup onunla hareket etmenizde fayda olacaktır.

Bu makalemizde size evinizde muska olup olmadığı ve eğer varsa nasıl ortadan kalkacağı konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Makalemiz hakkında aklınızda kalan soru veya görüşlerinizi yorum kısmından bizlere bildirmenizde fayda olacaktır.

İlgili kelimeler:
muskanın yeri nasıl bulunur, muska yatak odasında nerededir, Büyü muska eve neresinde olur, evde muska arama, evde muska olduğunu nasıl anlarız, evdeki muskayı bulmak için, evdeki muskayi nasil buluruz
31 Yorum var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir